خرید انگشتر زیر قیمت طلا به نرخ روز

معتبر تا 3 روز بعد
19%خرید انگشتر زیر قیمت طلا به نرخ روز
.

 •    سایر

 • خرید انگشتر زیر قیمت طلا به نرخ روز

  19% ( سود شما در این خرید : 684,000 تومان )
  1703 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 3,600,000 تومان
  • 2,916,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع طلا را تا 19% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انگشتر طلا:

  انواع انگشتر طلا  در مدل های مختلف در جشنواره دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات انگشتر طلا:

  اکثر مواقع خانم ها نسبت به آقایان بیشتر از وسایلی که طلا دارند از قبیل: گردنبند طلا، گوشواره طلا و... استفاده میکنند به همین علت خانم ها گاهی بیشتر از آقایان به دنبال قیمت طلا و جواهر به نرخ روز هستند و شاید قیمت طلا به نرخ روز برای آقایان اهمیت کمتری داشته باشند. مگر اینکه از قیمت طلا به نرخ روز برای خرید سکه استفاده کنند. امروزه دیگر نیازی نیست برای فهمیدن قیمت طلا به نرخ روز به طلا فروشی رفت و زمان زیادی از دست داد به راحتی با وجود اینترنت میتوان قیمت طلا به نرخ روز و حتی قیمت زیور آلاتی که جنس آن ها طلا نیست را پیدا کرد. یکی از سایت هایی که میتوانید برای خرید طلا اینترنتی  به آن مراجعه کنید سایت دیجی کالا است.

  در سایت دیجی کالا میتوانید قیمت طلا به نرخ روز را در محصولات موجود از قبیل دستبند طلا و گوشواره طلا و... به دست آورید. البته محصولات طلای سایت دیجی کالا از قبیل دستبند طلا و گوشواره و با حتی گردنبد دارای تخفیف هستند و مثلا قیمت انگشتر در این سایت بسیار کمتر میباشد. یکی از محصولاتی که با قیمت مناسب در سایت دیجی کالا عرضه میشود انگشتر طلا است. در بین انواع مختلف مدل انگشتر محصولات ساده تر، در عین سادگی در بین خانم ها بسیار پر طرفدار و محبوب است. این محصولات طلا به دست زیبایی خاصی میدهد. شما میتوانید مدل انگشتر را با دستبند طلا شبیه به یکدیگر ست کنید و همیشه خاص بمانید. علاوه بر تنوع بسیار زیاد مدل انگشتر، قیمت انگشتر در سایت دیجی کالا بسیار به صرفه تر از قیمت انگشتر در بازار طلا فروش ها است و شما به راحتی در سایت دیجی کالا میتوانید انواع طلا با قیمت مناسب خریداری کنید. 
  نظرات کاربران در مورد مدل انگشتر طلا:
  نقاط قوت: طلای 18 عیار، کیفیت ساخت خوب، مدل های متنوع از ویژگی های مثبت محصول است.
  نقاط ضعف: اصل نبودن نگین انگشتر یکی از ویژگی های منفی محصول است که کاربران اشاره نموده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید انگشتر طلا از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%