خرید انگشتر زیر قیمت طلا به نرخ روز

25% قیمت طلا به نرخ روز

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انگشتر طلا:

انگشتر طلا 18 عیار گیرا گالری مدل G904 و انواع طلا تا 25% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

*خصوصیات انگشتر طلا:

اکثر مواقع زنان نسبت به مردان بیشتر از وسایلی که طلا دارند از قبیل: گردنبند طلا، گوشواره طلا و... استفاده میکنند به همین علت خانم ها گاهی بیشتر از آقایان به دنبال قیمت طلا به نرخ روز هستند و شاید قیمت طلا به نرخ روز برای آقایان اهمیت کمتری داشته باشند. مگر اینکه از قیمت طلا به نرخ روز برای خرید سکه استفاده کنند. امروزه دیگر نیازی نیست برای فهمیدن قیمت طلا به نرخ روز به طلا فروشی رفت و زمان زیادی از دست داد به راحتی با وجود اینترنت میتوان قیمت طلا به نرخ روز و حتی قیمت زیور آلاتی که جنس آن ها طلا نیست را پیدا کرد. یکی از سایت هایی که میتوانید برای خرید دستبند طلا و حتی برای به دست آوردن قیمت انگشتر به آن مراجعه کنید سایت دیجی کالا است.
در سایت دیجی کالا میتوانید قیمت طلا به نرخ روز را در محصولات موجود از قبیل دستبند طلا و گوشواره طلا و... به دست آورید. البته محصولات طلای سایت دیجی کالا از قبیل دستبند طلا و گوشواره و با حتی گردنبد دارای تخفیف هستند و مثلا قیمت انگشتر در این سایت بسیار کمتر میباشد. یکی از محصولاتی که با قیمت مناسب در سایت دیجی کالا عرضه میشود انگشتر طلا 18 عیار گیرا گالری مدلG904 است. این محصول در ردیف مدل انگشتر بسیار ساده قرار میگیرد اما در عین سادگی بسیار شیک و جذاب میباشد.
در بین انواع مختلف مدل انگشتر این محصول بسیار در عین سادگی در بین خانم ها بسیار پر طرفدار و محبوب است. این محصول که با نگین و سنگ کار شده است به دست زیبایی خاصی میدهد. شما میتوانید این مدل انگشتر را با دستبند طلا شبیه به یکدیگر ست کنید و همیشه خاص بمانید. علاوه بر تنوع بسیار زیاد مدل انگشتر، قیمت انگشتر در سایت دیجی کالا بسیار به صرفه تر از قیمت انگشتر در بازار طلا فروش ها است و شما به راحتی در سایت دیجی کالا میتوانید انواع طلا با قیمت مناسب خریداری کنید. 

تخفیف هات
درصد تخفیف30
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مهلت پایان این پیشنهاد:
معتبر تا 4 ماه بعد
کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده

تعداد استفاده از این تخفیف: 246 بار

  • 3,999,000 تومان
  • 2,984,000 تومان
25% تخفیف( سود شما در این خرید : 1,015,000 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: مد،پوشاک و زیبایی, اکسسوری, جواهر وزیورآلات, دیجی کالا, 30%