لوگو تخفیف هات

قلم چی

قلم چی

درباره قلم چیموسسه ی آموزشی قلم چی بزرگترین موسسه آموزشی غیر دولتی در ایران است که بنیانگذار آن کاظم قلم چی می‌باشد و در زمینه ی کلاس آموزشی و برگزاری آزمونهای کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی فعالیت می‌کند

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
بالاترین تخفیف خرید قلم چی

بالاترین تخفیف خرید قلم چی

با ثبت نام در قلم چی به نمونه سوالات و آموزش های زیادی میتوانید دسترسی داشته باشید. جهت استفاده از این آموزش ها بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف قلم چی 10% برای خرید کتاب

کد تخفیف قلم چی 10% برای خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید کتاب های قلم چی از 10% تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میباست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

 

درباره قلم چی

موسسه ی آموزشی قلم چی بزرگترین موسسه آموزشی غیر دولتی در ایران است که بنیانگذار آن کاظم قلم چی می‌باشد و در زمینه ی کلاس آموزشی و برگزاری آزمونهای کنکور و برنامه‌ریزی تحصیلی فعالیت می‌کند. قلم چی یکی از فعال‌ ترین ناشران کتاب کمک آموزشی در ایران است. کانون آموزشی قلم چی در سال ۱۳۷۰ راه اندازی شد که خدمات کمک آموزشی را منطبق بر استاندارد های یکپارچه به دانش آموزان ارائه می‌دهند. کانون قلم چی وقف عام است.
آموزشگاه قلم چی برگزار کننده ی کلاس آموزشی معتبر در سطح کشور است از این جهت که این آموزشگاه برای انتخاب اساتید کلاسهای آموزشی خود وسواس زیادی به خرج خواهد داد و کلاسهای آموزشی با استانداردهای آموزشگاه های معتبر و متدهای آنها برگزار میکند.

 

خدمات قلم چی

موسسه ی آموزشی قلم چی در حال حاضر خدمات زیر را ارائه میدهد:
- کلاس آموزشی
- کتاب کانون
- نمونه سوال آزمون های مدرسه و نمونه آزمونهای کنکور
- آزمونهای آزمایشی
- مشاوره و ارائه روشهای مطالعه
- برنامه ریزی راهبردی
- بورسیه بنیاد قلم چی
- مدارس و کتابخانه های قلم چی
در بین این خدمات ارزشمند قلم چی تخصص خود را در زمینه ی آموزشی در بین موسسات دیگر با بهترین قیمت و با بازدهی بالا ارائه میدهد.
کلاس آموزشی قلم چی در مقاطع مختلف در آموزشگاه های معتبر آن در سراسر کشور هر ساله از شروع سال تحصیلی آغاز شده و تا پایان سال تحصیلی همراه دانش آموزان می باشد و جالب ترین بخش قلم چی این است که آموزش خود را در ترمهای تابستانه نیز برپا نگه میدارد.
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات قلم چی:

موسسه ی قلم چی سال ۱۳۷۲ اولین دوره آزمون‌ های منظم خود را در منطقه پاسداران تهران برگزار کرد که تعداد شرکت ‌کنندگان آن در دو نوبت صبح و عصر در آن روز نزدیک به ۱۰۰ نفر بود. در حال حاضر حدود ۴۰۰ مرکز قلم چی در سراسر ایران آزمون ‌های آنرا برگزار می‌کنند.
یکی از موفق ترین موسسه های آموزشی در سطح کشور قلم چی میباشد که هرساله برترین رتبه های برتر آزمونهای کشور نظیر کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا را درون خود جای داده است که این موضوع افتخاری برای قلم چی است.
 

ارائه کد تخفیف های ویژه خدمات قلم چی در سایت تخفیف هات:

برای استفاده از کد تخفیف کلاسهای آموزشی و کتابهای آموزشی قلم چی میتوانید کد روبرو را برای ثبت نام در این موسسه به صورت اختصاصی از تخفیف هات دریافت کنید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد