فروش دستبند قدم شمار تا 5 درصد تخفیف

معتبر تا 2 هفته بعد
5%فروش دستبند قدم شمار تا 5 درصد تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • خصوصیات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده قدم شمار:

  قدم شمار مدل FITBAND با 75% رضایتمندی مشتریانی که این محصولات را خریداری کرده اند تا 5% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالابه فروش میرسد. 

  خصوصیات قدم شمار:

  قدم شمار یا گام شمار یکی از اختراع های بسیار کاربردی بشر بوده است. اگر شما میخواهید بدانید در طول روز چند قدم راه رفته اید و به چه اندازه کالری سوزانده اید به شما شدیدا توصیه میکنم یک دستبند سلامتی خریداری کنید. این محصولات به صورت دستبند هستند و خیلی سبک می باشند که باعث خسته شدن دست شما نمیشوند. انواع دستبند هوشمند در سایت دیجی کالا موجود میباشند. دستبند هوشمند و دستبند سلامتی، دست بند قدم شمار و تمامی این محصولات در سایت دیجی کالا تا 5% دارای تخفیف هستند و شما میتوانید با نصف قیمت واقعی آن ها این محصولات را خریداری فرمایید. یکی از این محصولات گام شمار مدل  FITBAND است که در دو رنگ بندی سفید و مشکی موجود میباشد. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخودار است. فرم صفحه این محصول به صورت مستطیلی است و فاقد جی پی اس و صفحه نمایش لمسی است. این محصول دارای 5% تخفیف است که شما میتوانید با نصف قیمت بازار این دستبند هوشمند را تهیه کنید. 


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش دستبند قدم شمار تا 5 درصد تخفیف

  5% ( سود شما در این خرید : 12,000 تومان )
  1233 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 240,000 تومان
  • 228,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع دستبندهای هوشمند را تا 5% تخفیف را از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%