لوگو تخفیف هات

تخفیف تخفیفان تا 15% ویژه تفریح و ورزش قایقرانی

15% تخفیف
0
68
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 15% تخفیف سایت تخفیفان ویژه تفریح و ورزش قایقرانی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

قایقرانی، فعالیتی مفرح:

قایقرانی را می توان جزو رشته های پایه محسوب کرد، رشته ای که قدرتی و بسیار سخت اما فعالیتی طبیعی و مفرح است. قایق رانی نیازمند اراده و پشتکار است و برای موفقیت باید زمان زیادی را به آن اختصاص داد. این رشته تاکنون فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است. قایق رانی 50 سال است که در ایران فعال است. قایق رانی به رشته های مختلفی تقسیم بندی می‌شود. رشته های مختلف قایق سواری شامل رشته‌های قایق ‌رانی آبهای آرام، کانو پولو، راندن قایق اژدها، قایقرانی اسلالوم در آب‌های خروشان و روئینگ می‌باشد. این نکته را باید در نظر بگیرید که قایق‌رانی، فعالیتی تکنیکی است که شامل حرکات موزون متقارن (کایاک) یا نامتقارن (کانو) است. کایاک قایقی باریک است که هدایت آن به وسیله ی سکان انجام میگیرد و قایقران در آن نشسته و با حرکات دست و کمر پارو می زند. پاروی کایاک از هر دو طرف کفه دارد.

 

قایق سواری


 

 

تاریخچه قایقرانی در ایران:
 

 

اولین باشگاه قایق رانی در مسجد سلیمان بوجود آمد. در 50 سال قبل نیز اولین باشگاه بادبانی آبادان راه اندازی شد و همینطور در شركت نفت جنوب ایران نیز سابقه دیرینه تری وجود دارد كه جنبه تفریحی برای كاركنان انگلیسی شركت ملی نفت سابق را داشته است. از سال 1342 اولین فعالیت رسمی قایق‌رانی ایران شروع شد و مدیریت آن را یك افسر ارشد نیروی دریایی عهده دار شد. از سال 1345 تحت عنوان فدراسیون قایق سواری و اسكی روی آب عنوان رسمی یافت. از سال 1347 مهندس حسن امامی ریاست فدراسیون را عهده دار شد و نامبرده تا سال 1356 در این سمت باقی ماند. در سال 1358 این فدراسیون با فدراسیون ورزشهای آبی شنا و شیرجه و واترپولو ادغام شد. در سال 1362 علی قلم‌سیاه و در زمان ریاست مهندس داودی شمسی در سازمان تربیت بدنی به ریاست فدراسیون قایق رانی و اسكی روی آب برگزیده شد.

 

جایگاه قایقرانی ایران در آسیا:

 

حدود نیم قرن از راه اندازی قایق‌رانی در ایران می گذرد و در این مدت افت و خیزهای فراوانی را شاهد بوده ایم. در سال 1985 اولین مسابقات در كشور ژاپن و در شهر كوبه و با حضور 7 كشور آسیایی برگزار شد و تیم ایران از مقام ششم بالاتر نرفت. در دومین دوره بازیها در سال 1987 که در كشور چین برگزار شد نتیجه برای تیم ایران مشابه سال قبل بود و در سومین دوره مسابقات اندونزی تیم ایران به مدال طلا در رشته كایاك- تورینگ دست یافت. در سال 2003 در كشور تایوان تیم ملی كانوپولو مردان موفق به كسب مدال برنز و تیمهای ملی آبهای آرام در هندوستان در رده بزرگسالان و جوانان در قسمت زنان و مردان موفق به كسب 12 مدال طلا، 12 مدال نقره و سه مدال برنز و كسب مقام نایب قهرمانی نایل آمدند.

 

تفریح


 

 

کد تخفیف تخفیفان ویژه تفریح و ورزش قایقرانی:
 

 

امروزه با توسعه ابزار های ارتباط جمعی سایت های تخفیف گروهی زیادی بوجود آمده اند. در این وب سایت ها شما می‌توانید به مجموعه ای از کد های تخفیف برای خریدی مقرون به صرفه و ارزان قیمت دسترسی داشته باشد. وب سایت تخفیفان یکی از معتبرترین وب سایت های تخفیف گروهی است. شما هم اکنون می‌توانید کد تخفیف تخفیفان ویژه تفریح و ورزش قایقرانی و همچنین صد ها کد تخفیف دیگر برای شهربازی و ... را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. خدمات وب سایت تخفیف هات کاملاً برای شما رایگان می‌باشد. هدف سایت تخفیف هات ایجاد بستری مناسب برای خریدی ارزان قیمت و کم هزینه می‌باشد.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد