لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیلیمو مدرسه

کد تخفیف فیلیمو مدرسه

با فیلیمو مدرسه میتوانید جزییات آموزشی پایه های مختلف تحصیلی را به کودکان خود آموزش دهید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.5 از 23 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد هدیه فیلیمو مدرسه 80% ویژه اشتراک 1 ساله

کد هدیه فیلیمو مدرسه 80% ویژه اشتراک 1 ساله

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 80% تخفیف ویژه اشتراک 1 ساله فیلیمو مدرسه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

80% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 100% فیلیمو مدرسه رایگان

کد تخفیف 100% فیلیمو مدرسه رایگان

برای دریافت اولین اشتراک 14 روزه فیلیمو مدرسه میتوانید کد را کپی کرده و از 100% تخفیف برای خرید اشتراک استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اشتراک فیلیمو مدرسه 70% ویژه پکیج 12 ماهه

کد تخفیف اشتراک فیلیمو مدرسه 70% ویژه پکیج 12 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 70% تخفیف ویژه پکیج 12 ماهه فیلیمو مدرسه استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو مدرسه 85% ویژه اشتراک 6 ماهه

کد تخفیف فیلیمو مدرسه 85% ویژه اشتراک 6 ماهه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید اشتراک 6 ماهه فیلیمو مدرسه از 85% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

85% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو مدرسه 169 هزارتومانی

کد تخفیف فیلیمو مدرسه 169 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 169 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اشتراک 6 ماهه فیلیمو مدرسه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

169,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
اشتراک رایگان فیلیمو مدرسه 3 روزه

اشتراک رایگان فیلیمو مدرسه 3 روزه

با استفاده از کد تخفیف فیلیمو مدرسه میتوانید از 3 روز اشتراک رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

معرفی پلتفرم فیلیمو مدرسه به همراه کد تخفیف فیلیمو مدرسه رایگان

در سال‌های اخیر و به خصوص در دوران کرونا، آموزشهای آنلاین محبوبیت زیادی کسب کرده اند و پلتفرم‌هایی مانند  ایسمینار و مکتب خونه و... با ارائه تجربه‌ای منحصر به فرد و جذاب در زمینه آموزش آنلاین به رشد آموزش آنلاین در کشور کمک می‌کنند. فیلیمو مدرسه نیز یک سرویس کمک‌آموزشی جدید VOD است که از سال 1399 با هدف افزایش لذت یادگیری، ارائه فرصت تحصیلی برابر و تحقق عدالت آموزشی شروع به فعالیت کرد. در واقع، فیلیمو مدرسه یک مدرسه آنلاین است که با تمرکز بر تغییر و بهبود حوزه کمک‌آموزشی به منظور  افزایش لذت یادگیری و برقرارسی عدالت آموزشی، فعالیت می‌کند.


خدماتی که فیلیمو مدرسه ارائه می دهد چیست؟

فیلیمو مدرسه علاوه بر ویدیو های آموزشی پیش دبستانی تا پایه نهم، خدمات جذاب دیگری نیز برای کاربران خود دارند. برگزاری اردوهای تابستانی مجازی، مشاوره تحصیلی، خلاصه دروس تدریس شده، سوالات آماده چهار گزینه ای، سوالات مخصوص امتحانات پایان ترم، مرور درسها، ارائه دفتر والدین برای پیگیری پیشرفت، امکان خرید اشتراک گروهی برای معلمان و دانش آموزان، تدریس آموزش های مهارتی، بروز رسانی هفتگی تمام دروس و.... از دیگر خدماتی است که در فیلیمو مدرسه به دانش آموزان ارائه می شود. شما با تهیه اشتراک فیلیمو مدرسه می توانید به تمامی این امکانات دست پیدا کنید.

یکی از ویژگیهای جذاب فیلیمومدرسه، دسترسی آسان به محتواهای آموزشی برای همه افراد در سراسر ایران است. تمام کاربران با توجه به سیاست‌های اپراتورهای اینترنت مورد استفاده خود می‌توانند از این سامانه به صورت تمام بها یا نیم بها استفاده کنند. علاوه بر این، در هنگام خرید اشتراک فیلیمو مدرسه امکان استفاده از تخفیف های جذابی همچون اشتراک رایگان فیلیمو مدرسه و کد تخفیف فیلیمو مدرسه و... وجود دارد که باعث کاهش هزینه‌ برای دانش‌آموزان و خانواده های آنها می‌شود. البته دانش آموزان مناطق محروم می توانند از اشتراک رایگان فیلیمو مدرسه برای تماشای محتوای آموزشی استفاده کنند.
مزیت دیگر خرید اشتراک فیلیمو مدرسه این است که می‌توانید از سه دستگاه مختلف به صورت همزمان برای تماشای محتواهای آموزشی استفاده کنید. هر دانش‌آموز با توجه به علاقه و شرایط خود می‌تواند از سرویس فیلیمو مدرسه روی تلویزیون، کامپیوتر یا لپ‌تاپ، و گوشی یا تبلت استفاده کند. این امکان باعث می‌شود تا آموزش و یادگیری به صورت بی‌وقفه و در هر زمانی و مکانی ممکن باشد.


فیلیمو مدرسه نه تنها دسترسی دانش آموزان را به آموزش آسانتر کرده، بلکه در رویکرد آموزشی و نحوه تدریس نیز تغییر شگرفی و نوآوری ایجاد کرده است. این سامانه با توجه به نیازها و علاقه مندی های دانش‌آموزان، محتواهای آموزشی را با استفاده از روش های جذابی همچون طراحی بازی، عروسک گردانی، موشن گرافیک و... ترکیب کرده و باعث افزایش خلاقیت و علاقه به دانش در آنها می شود.

در مدرسه فیلیمو، یک تیم علمی و معلمان خلاق و ماهر در حوزه تعلیم و تربیت فعالیت می‌کنند. این تیم شامل بیش از ۱۵۰ معلم، دبیر و استاد با تجربه است که با استفاده از تکنیک‌های آموزش خلاقانه، محتوای آموزشی برای دانش‌آموزان تهیه و ارائه می‌دهند. اداره و هدایت این تیم توسط جناب علی عبدالعالی، دانشیار دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگر در حوزه آموزش نوین، انجام می‌شود.
این معلمان و اساتید در بیش از ۲۰ دپارتمان علمی و مهارتی مختلف فعالیت دارند. آنها در زمینه‌های متنوعی از جمله ادبیات، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، تاریخ، جغرافیا، علوم اجتماعی، ریاضیات، هندسه، علوم دینی، مفاهیم قرآن، زبان عربی، زبان انگلیسی، مهارت‌های عمومی، هنر و خلاقیت، ورزش و سلامت، و گیمیفیکیشن فعالیت می‌کنند. آنها با رویکرد سرگرم‌آموزی، تلاش می‌کنند تا محتواهای آموزشی را جذاب و موثر برای دانش‌آموزان ارائه دهند.


فیلیمومدرسه با ترکیب عالی از دسترسی آسان، مقرون به صرفه‌بودن، و نوآوری در آموزش، به یکی از بهترین سامانه‌های کمک‌آموزشی آنلاین برای دانش آموزان تبدیل شده است. این سامانه امکانات آموزشی فوق‌العاده‌ای را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد و به ایجاد یک محیط یادگیری جذاب و کارآمد کمک می‌کند. برای خرید اشتراک این پلتفرم آموزشی حتما از تخفیف فیلیمو مدرسه موجود در سایت تخفیف هات کمک بگیرید.


ارائه کد تخفیف فیلیمو مدرسه رایگان در تخفیف هات

شما می توانید برای خرید اشتراک 1 ،6 و 12 ماهه فیلیمو مدرسه رایگان؛ از انواع کدتخفیف فیلیمو مدرسه موجود در سایت تخفیف هات استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید که دسترسی رایگان به فیلیمو مدرسه داشته باشید، با تخفیف فیلیمو مدرسه برای 14 روز اشتراک فیلیمو مدرسه رایگان تهیه فرمایید. علاوه بر  کد تخفیف فیلیمو مدرسه رایگان سایر تخفیف های پلتفرم آموزشی مانند کد تخفیف ایسمینار، کد تخفیف مکتب خونه، کد تخفیف سون لرن نیز برای علاقه مندان در سایت تخفیف هات موجود است.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد