کد تخفیف سینما تیکت تا 35% برای مشاهده فیلم جدید سینمایی

منقضی شد
کد تخفیف سینما تیکت تا 35% برای مشاهده فیلم جدید سینمایی
.

 • دیگر تخفیف های : سینما تیکت

 • *توضیحات سامانه سینماتیکت ، ارائه دهنده بلیط سینما و کنسرت :

    شما میتوانید با کد تخفیف سینما تیکت از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، برای خرید بلیط کنسرت سینما تیکت از تخفیف بهره مند شوید.

  *خصوصیات سینماتیکت:

  اینترنت همیشه راه حلی برای انجام سریع تر کارها به وجود می آورد. یکی از امکاناتی که از طریق اینترنت به وجود آمده است و استفاده از آن باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد ایجاد سامانه های اینترنتی خرید بلیط مانند سینماتیکت میباشد. در سینما تیکت شما می توانید بدون حضور در سینما بلیط فیلم جدید سینمایی را قبل از تمام شدن خریداری نمایید و از بلیطی که خریده اید پرینت بگیرید و هنگامی که به سینما می رسید فقط با تحویل دادن بلیط سینما وارد سالن شوید و از دیدن فیلم جدید سینمایی مورد نظر خود لذت ببرید.
  در نتیجه تماشای فیلم جدید سینمایی را از دست نخواهید داد. شما در سایت سینماتیکت می توانید از تخفیفاتی که سینماتیکت در قالب کد تخفیف سینماتیکت در نظر گرفته است استفاده کنید که این کد تخفیف سینماتیکت شامل بلیط سینما برای تمامی فیلم ها حتی فیلم جدید سینمایی هم میباشد. شما برای استفاده از کد تخفیف سینماتیکت، کافیست به هنگام پرداخت، کد تخفیف را وارد کرده و در نهایت مبلغ کم تری را پرداخت کنید. همچنین با عضویت در سایت می توانید از خبرنامه های سینما تیکت شامل اعلان فیلم جدید سینمایی نیز خبردار شوید. یکی دیگر از امکانات این سایت این می باشد که شما با وارد شدن به صفحه هر سینما می توانید فیلم های درحال پخش در هر شهر را به همراه سانس آن ها مشاهده فرمایید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهسینما تیکت
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف سینما تیکت تا 35% برای مشاهده فیلم جدید سینمایی

  35%
  723 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  کتاب پلاس یک مسابقه اینترنتی برگزار کرده و شما می توانید با شرکت در این مسابقه از 35% تخفیف سینما تیکت تا سقف 5 هزار تومان بهره مند شوید، طبق بررسی تخفیف هات، شما می توانید امتیاز های بیشتری کسب کنید و در نهایت از تخفیف های بیشتری نیز برخوردار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر، فرهنگ و آموزشی, خرید بلیط، سینما و تئاتر, سینما تیکت, 40%