کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

تخفیف تا 6% خرید فیلتر هوا

معتبر تا 3 روز بعد
6%تخفیف تا 6% خرید فیلتر هوا
.

 •    سایر

 • تخفیف تا 6% خرید فیلتر هوا

  6% ( سود شما در این خرید : 15,000 تومان )
  1754 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 250,000 تومان
  • 235,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع فیلتر هوا را از سایت ایسام با 6% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

  توضیحات فیلتر هوا:

  کاربرد فیلترهوا در به دام انداختن آلاینده های سیلیکونی و جامد در محیط الیافی شان می باشد. جنس فیلتر هوا ماشین از کاغذ سلولز رزینی شده می باشد که با الیاف مصنوعی ترکیب شده است. فیلتر هوا که از لوازم یدکی ماشین محسوب می شود ذرات گرد و غبار که اندازه آن ها 5 تا 6 میکرون و بزرگتر است را به دام می اندازد. برخی از آنها حتی مانع عبور ذرات بین 1 تا 4 میکرون نیز می شوند. در عین حال فیلترهای هوا خودرو باید به گونه ای عمل کنند که به موتور ماشین اجازه تنفس و مکش را بدهد. لوازم یدکی از جمله فیلتر کابین یا هوا باید بعد از مدتی که استفاده شدند تعویض گردند چون گرد و غبار انباشته شده در آن سبب مسدود شدن کامل فیلتر هوا شده و جریان هوا را محدود می کند و موتور خودرو عمل مکش را به سختی انجام می دهد.
  برخی از تولید کنندگان فاصله زمانی برای تعویض آن را بین 7هزار تا 14 هزار کیلومتر توصیه می کنند. در کل با توجه به شرایط رانندگی در مواقع لزوم این وسیله باید تعویض گردد . برای بررسی فیلتر کابین و هوا در هر نوع خودرو از جمله پراید می توانید درپوش آن را برداشته و در مقابل روشنایی بگیرید، در صورتی که خیلی سیاه بود و نور را منعکس نمی کرد آن را تعویض کنید . این محصولات با تخفیف و قیمت مناسب در با سلام و ایسام و ... به فروش میرسند.این فیلترهای هوا با فیلترهایی که با کد تخفیف سایت یخچال برای یخچال در بازار موجود است بسیار متفاوت است.


  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: کیفیت خوب محصولات.
  نقاط ضعف: قیمت بالای محصولات.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید این نوع محصولات با کد تخفیف رضایت دارند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایسام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%