25% تخفیف فودپارتی اسنپ فود برای فست فود سیب و ...

معتبر تا 2 روز بعد
25% تخفیف فودپارتی اسنپ فود برای فست فود سیب و ...
.


 • 25% تخفیف فودپارتی اسنپ فود برای فست فود سیب و ...

  25%
  4511 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف از 25% تخفیف سفارش غذا فودپارتی اسنپ فود از ساعت 12 تا 15 همه روزه بهره مند شوید. برای استفاده از این تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ فود را داشته باشید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود و دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی زودفود ، ارائه دهنده غذا به صورت آنلاین: 

  انوع فست فود های مورد علاقه خود را با دریافت کد تخفیف اسنپ فود تا 6 هزار تومان تخفیف از فست فود سیب سفارش دهید. 

  خصوصیات زودفود: 

  اسنپ فود عصر جدید سفارش آنلاین غذا است که برای اولین بار در ایران معرفی و اجرا شده است. تا قبل از اسنپ فود(snapfood) سفارش آنلاین غذا برای مردم و هموطنانمان یک رویا بود و کسی از مزایای عالی اپلیکیشن هایی مانند snapfood اطلاعی نداشت. در سال 1388 این آرزوی مردم به واقعیت تبدیل شد. در این مدت زمان snapfood  طرفداران بسیاری پیدا کرده است و محبوبیت خاصی در بین مردم دارد.

  snapfood اولین وب سایت ایرانی و متعلق به شرکت اوا نگار اطلس تجارت است که سفارش آنلاین غذا را برای مردم ایران به ارمغان آورده است. برای راحتی مردم و هموطنان عزیز امکانات بسیار زیاد و متعددی در اختیار زیادی در این اپلیکیشن قرار داده شده است این امکانات در برنامه snapfood روز به روز پیشرفته میشوند و خریدآنلاین غذا برای مشتریان عزیز آسان میشود. یکی از فست فودهای پر طرفدار فست فود سیب است. فست فود های تهیه شده در فست فود سیب بسیار لذیذ و خوشمزه هستند و به راحتی متوانید فست فود مورد علاقه ی خود را به صورت انلاین در فست فود سیب سفارش دهید.
  پخت غذاهای فست فود عالی سیب با بهترین و تازه ترین مواد اولیه آماده میشود. با دریافت کد تخفیف اسنپ فود میتوانید فست فودهای مورد علاقه خود را از فست فود سیب با قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تر سفارش دهید. علاوه بر فست فود سیب، رستوران های زیادی در این اپلیکیشن فعالیت میکنند. ابتدا پس از وارد کردن شهر خود و مکان خود به رستوران های نزدیک خود دسترسی پیدا میکنید. پس از دسترسی و انتخاب رستوران و یا فست فود مورد نظر خود مانند فست فود سیب و... سفارش آنلاین غذا میدهد. علاوه بر فست فود سیب و رستوران های دیگر از طریق زود فود میتوانید به کافی شاپ های نزدیک خود دسترسی پیدا کنید و خوراکی های خوشمزه کافی شاپ را سفارش دهید و مانند سفارش غذا درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.
  با دریافت کد تخفیف اسنپ فود میتوانید برای سفارش غذا و خوراکی های کافی شاپ شامل تخفیف شوید. از دیگر مزایای سایت زود فود و اسنپ فود علاوه بر کافی شاپ و رستوران، دسترسی به شیرینی فروشی های اطراف است. بهترین و تازه ترین شیرینی ها را میتوانید از طریق سایت زود فود و اسنپ فودسفارش دهید. همچنین با دریافت کد تخفیف اسنپ فود میتوانید شامل تخفیف شوید. همچنین خریدهای سوپر مارکتی خود را میتوانید با دریافت کد تخفیف اسنپ فود با قیمت هایی بسیار مناسب خریدهای خود را انجام دهید. با دریافت کد تخفیف اسنپ فود به صرفه و ارزان خرید کنید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهزودفود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%