کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

تخفیف 1% خرید یخچال فریزر

معتبر تا 3 روز بعد
1%تخفیف 1% خرید یخچال فریزر
.

 •    سایر

 • تخفیف 1% خرید یخچال فریزر

  1% ( سود شما در این خرید : 117,000 تومان )
  7384 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 11,700,000 تومان
  • 11,583,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع یخچال های مختلف را تا 1% تخفیف در سایت ایسام خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  خصوصیات یخچال فریزر:

  انواع یخچال فریزر با کیفیتی عالی و کارایی بسیار طولانی در فروشگاه های اینترنتی برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. قیمت یخچال فریزر در مقایسه با کارایی و کیفت آن بسیار مناسب و به صرفه است. این یخچال ها قفل کودک دارد که کودک شما با در یخچال بازی نکند و سالم بماند. فریزر ها جایی بسیار عالی برای فریز کردن گوشت و مرغ میباشد و تا مدتی طولانی میتوانید از انها نگهداری کنید. همچنین اگر خانمی شاغل هستید و وقت هر روز غذا پختن را ندارید میتوانید یک روز زمان بگذارید و تعداد زیادی غذا بپزید و آنها را در فریزر این یخچال قرار دهید و هر زمانی که وقت غذا درست کردن را نداشتید از این غذاها استفاده کنید. خرید یخچال ارزان را از فروشگاه های اینترنتی و از طریق تخفیف هات با کدتخفیف  انجام دهید و از تخفیف لوازم آشپزخانه بهره مند شوید.
  بعضی از این محصولات دارای آبسرد کن است و اخطار برای باز ماندن درب یخچال هم نیز دارد که اگر درب یخچال باز ماند میتوانید سریع بفهمید و آن را ببندید. قیمت یخچال فریزر و همچنین یخچال های ال جی در سایت های اینترنتی بسیار کمتر و یه صرفه تر از سایت های دیگر میباشد چرا که این سایت دارای تخفیف های عالی و بسیار مناسب است که میتوانید قیمت یخچال فریزر مورد نظر خود را ازقبیل یخچال ال جی و ... پایین تر مشاهده کنید و سپس از طریق این سایت خرید کنید. کد تخفیف الکترواستیل،  پارس خزر و ... را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.  نظرات کاربران:
  نقاط قوت: جادار بودن، داشتن آب سرد کن.
  نقاط ضعف: اشغال کردن فضای زیاد آشپزخانه.
  جمع بندی نظرات کاربران: کاربرانی که این محصولات را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کرده اند از خرید آنلاین خود با کد تخفیف دیجیکالا رضایت داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایسام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%