تخفیف 13% خرید یخچال فریزر

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 13% خرید یخچال فریزر
.

 •    سایر

 • تخفیف 13% خرید یخچال فریزر

  13%
  6961 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع یخچال های مختلف را تا 13% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع یخچال فریزر:

  انواع یخچال فریزر برندهای مختلف  تا 13% تخفیف در جشنواره دیجی کالا به فروش میرسد. خرید یخچال ارزان را از دیجی کالا و از طریق تخفیف هات انجام دهید و از تخفیف لوازم آشپزخانه بهره مند شوید.

  خصوصیات یخچال فریزر:

  انواع یخچال فریزر با کیفیتی عالی و کارایی بسیار طولانی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. قیمت یخچال فریزر در مقایسه با کارایی و کیفت آن بسیار مناسب و به صرفه است. این یخچال ها قفل کودک دارد که کودک شما با در یخچال بازی نکند و سالم بماند. فریزر ها جایی بسیار عالی برای فریز کردن گوشت و مرغ میباشد و تا مدتی طولانی میتوانید از انها نگهداری کنید. همچنین اگر خانمی شاغل هستید و وقت هر روز غذا پختن را ندارید میتوانید یک روز زمان بگذارید و تعداد زیادی غذا بپزید و آنها را در فریزر این یخچال قرار دهید و هر زمانی که وقت غذا درست کردن را نداشتید از این غذاها استفاده کنید. بعضی از این محصولات دارای آبسرد کن است و اخطار برای باز ماندن درب یخچال هم نیز دارد که اگر درب یخچال باز ماند میتوانید سریع بفهمید و آن را ببندید. قیمت یخچال فریزر و همچنین یخچال های ال جی در سایت دیجی کالا بسیار کمتر و یه صرفه تر از سایت های دیگر میباشد چرا که این سایت دارای تخفیف های عالی و بسیار مناسب است که میتوانید قیمت یخچال فریزر مورد نظر خود را ازقبیل یخچال ال جی و ... پایین تر مشاهده کنید و سپس از طریق این سایت خرید کنید. کد تخفیف الکترواستیل،  پارس خزر و ... را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.  نظرات کاربران:
  نقاط قوت: جادار بودن، داشتن آب سرد کن.
  نقاط ضعف: اشغال کردن فضای زیاد آشپزخانه.
  جمع بندی نظرات کاربران: کاربرانی که این محصولات را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کرده اند از خرید آنلاین خود با کد تخفیف دیجیکالا رضایت داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%