تخفیف خرید فیلتر دستگاه تولید فیلتر هوا

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف خرید فیلتر دستگاه تولید فیلتر هوا
.

 •    سایر

 • تخفیف خرید فیلتر دستگاه تولید فیلتر هوا

  27%
  2036 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع فیلتر هوا خودرو را از سایت باسلام با 27% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  خصوصیات دستگاه تولید فیلتر هوا: 

  فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین خودرو یکی از اساسی ترین فیلتر های خودرو می باشد. فیلتر هوا به صورت مستقیم با سلامتی سرنشین ماشین در ارتباط است. متاسفانه برخی افراد در بین لوازم یدکی خودرو به اهمیت دستگاه تولید فیلتر هوا در ماشین پی نبرده اند. فیلتر هوا کابین با توجه به نام آن وظیفه تصفیه هوای ورودی به کابین ماشین را به عهده دارد. هوای ورودی به خودرو می تواند در حالت عادی یا هنگام استفاده از کولر و بخاری وارد خودرو شود بنابراین محل قرار گیری فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین بعد از فن ماشین می باشد. فیلتر کابین خودرو مانند تمام فیلتر هواهای دیگر از یک سری کاغذ چین خورده تشکیل شده است ولی آنچه که اهمیت بسیاری در ساخت فیلتر هوا ماشین دارد جنس این کاغذها می باشد.

  متریال اصلی فیلتر هوا را کاغذهای میکرونی با قابلیت فیلتر بالا تشکیل می دهند تا از ورود ذرات با اندازه های بسیار ریز نیز جلوگیری کنند. به همین دلیل دستگاه تولید فیلتر هوا از گرانترین فیلترهای استفاده شده در ماشین می باشد. بنابراین خرید با تخفیف فیلتر هوا با توجه به قیمت بالای لوازم یدکی اهمیت بالایی برای افراد دارد. فیلتر هوا، فیلتر کابین، فیلتر خودرو و ... برای انواع ماشین ها با قیمت مناسب با کدتخفیف دیجی کالا و کدتخفیف باسلام با کدتخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.


                                                                           


  موارد استفاده فیلتر هوا:

  با توجه به افزایش میزان آلاینده ها در شهرهای بزرگ در بین سایر لوازم یدکی اهمیت تعویض فیلتر هوا برای خودروها بیشتر از گذشته احساس می شود. فیلتر کابین می تواند پاکیزگی درون کابین خودرو را تا 5 برابر افزایش دهد و مانع بروز مشکلات تنفسی برای افراد گردد. فیلتر هوا معمولا سفید روشن بوده که نشان از تمیز و سالم بودن فیلترمی دهد اما بعد از مدتی استفاده به رنگ خاکستری متمایل به سیاه در می آید که نشان از پایان عمر دستگاه تولید فیلتر هوا و زمان تعویض آن می باشد. شرکت سرکان از معتبرترین برندها در زمینه تولید فیلتر می باشد.

  شرکت فیلتر سرکان  یکی از شرکت هایی است که با تجربه بالا در تولید دستگاه فیلتر هوا خودرو با اهمیت به مشتری ضمن تولید محصولات با کیفیت ساخت بالا، با قیمت مناسب و ارزان نسبت به سایر شرکت ها انواع فیلتر از جمله فیلتر هوا کابین را در بازار عرضه می نماید. فیلتر کابین پراید  به شکل مکعب مستطیل مناسب برای انواع مدل های خودرو پژو 206 و پراید می باشد. 
  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت: با توجه به نظر کاربران از نقاط قوت فیلتر هوا سرکان کیفیت بالای آن می باشد که تقریبا تمام افراد از آن رضایت داشتند.
  نقاط ضعف: برخی از کاربران از عدم اندازه مناسب فیلتر برای ماشین 206 تیپ 2 گله مند بودند.
  جمع بندی نظرات کاربران: خرید این محصول برای ماشین و برخی از لوازم برقی آَشپزخانه به کاربران پیشنهاد می شود.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%