لوگو تخفیف هات

تخفیف خرید فیلتر دستگاه تولید فیلتر هوا

5 درصد
0
77
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
5%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع فیلتر هوا خودرو را از سایت دیجی کالا با 22% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
780,000
سود شما
39,000
قیمت جدید
741,000

خصوصیات دستگاه تولید فیلتر هوا: 

فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین خودرو یکی از اساسی ترین فیلتر های خودرو می باشد. فیلتر هوا به صورت مستقیم با سلامتی سرنشین ماشین در ارتباط است. متاسفانه برخی افراد در بین لوازم یدکی خودرو به اهمیت دستگاه تولید فیلتر هوا در ماشین پی نبرده اند. فیلتر هوا کابین با توجه به نام آن وظیفه تصفیه هوای ورودی به کابین ماشین را به عهده دارد. هوای ورودی به خودرو می تواند در حالت عادی یا هنگام استفاده از کولر و بخاری وارد خودرو شود بنابراین محل قرار گیری فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین بعد از فن ماشین می باشد. فیلتر کابین خودرو مانند تمام فیلتر هواهای دیگر از یک سری کاغذ چین خورده تشکیل شده است ولی آنچه که اهمیت بسیاری در ساخت فیلتر هوا ماشین دارد جنس این کاغذها می باشد.

متریال اصلی فیلتر هوا را کاغذهای میکرونی با قابلیت فیلتر بالا تشکیل می دهند تا از ورود ذرات با اندازه های بسیار ریز نیز جلوگیری کنند. به همین دلیل دستگاه تولید فیلتر هوا از گرانترین فیلترهای استفاده شده در ماشین می باشد. بنابراین خرید با تخفیف فیلتر هوا با توجه به قیمت بالای لوازم یدکی اهمیت بالایی برای افراد دارد. فیلتر هوا، فیلتر کابین، فیلتر خودرو و ... برای انواع ماشین ها با قیمت مناسب با کدتخفیف دیجی کالا و کدتخفیف باسلام با کدتخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد