خرید اسباب بازی پسرانه تا 56% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
56%خرید اسباب بازی پسرانه تا 56% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید اسباب بازی پسرانه تا 56% تخفیف

  56% ( سود شما در این خرید : 32,480 تومان )
  3425 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 58,000 تومان
  • 25,520 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه را تا 56% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع اسباب بازی پسرانه :

  انواع ماشین بازی با ساختی جذاب و زیبا باعث سرگرم شدن کودک شما میشود میتوانید انواع محصولات برای بازی را تا 56% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

  خصوصیات اسباب بازی پسرانه:

  اسباب بازی ماشین و ماشین بازی و بازی فکری و سایر وسایل بازی یکی از بازی های مورد علاقه پسران است. حتی این بازی در بین دختران محبوبیت خاص خود را دارد. اسباب بازی های پسرانه زیبایی خاصی دارند که باعث جذب کودکان میشود. بهترین و زیبا ترین اسباب بازی های پسرانه و دخترانه را در سایت دیجی کالا میتوانید تهیه کنید البته این محصولات دارای تخفیف هایی تا 56% نیز هستند که به نفع شما مشتری عزیز است. یکی از این اسباب بازی پسرانه ماشین بازی  است که این ماشین بسیار جذاب است با بیشترین تخفیف تا 56% دارد. شما والدین گرامی با پولی اندک میتوانید از سایت دیجی کالا اسباب بازی ها و ماشین بازی های زیادی برای فرزند خود تهیه کنید. رنگ این اسباب بازی پسرانه قرمز است که در کودکان باعث جذب میشود. مدل این ماشین سواری ساده است که شبیه اتوبوس مسافری است. دارای باتری و ریموت هم نیست.

  اندازه ای متوسط دارد که شما میتوانید آن را در کیف خود یا کیف مخصوص کودک بگذارید و در مهمانی ها یا جاهای دیگر کودک خود را سرگرم کنید. این وسیله دارای 4 چرخ است و پایه نیز ندارد. بدنه آن فلزی است و این محصول به صورت یک روزه ارسال میشود همچنین میتوانید به خرید خود رای بدهید و نظر خود را در مورد معایب و ویژگی های این محصول در سایت دیجی کالا ثبت کنید و دیگران از نظر شما مطلع شوند و استفاده کنند. نمونه های دیگر ماشین بازی در طرح ها و رنگ های مختلف در سایت دیجی کالا موجود است که میتوانید هم از تخفیف این محصولات مطلع شوید و هم نظر بقیه ی مشتریان را بررسی کنید. عروسک، توپ بازی و بسیاری از اسباب بازی های جذاب و رنگی رنگی را میتوانید با کدتخفیف دیجی کالا  از سایت دیجی کالا برای کودک خود خریداری فرمایید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%