فروش مانتو با تخفیف ویژه

معتبر تا 1 ماه بعد
200%فروش مانتو با تخفیف ویژه
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع مانتو زنانه و دخترانه:

  انواع  مدل مانتو زنانه در طرح ها و رنگ های متفاوت در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات مانتو زنانه سارا طرح لیزا:

  تا به حال شده که به یک مهمانی یا جشن تولد دعوت شده باشید اما مدل مانتو مورد نظر خود را بعد از ساعت ها گشت و گذار در انواع پاساژ ها پیدا نکرده باشید؟یا پس از پیدا کردن مانتو دلخواه خود با قیمت بالای آن مواجه شده باشید؟ فروشگاه اینترنتی دیجی کالا این امکان را برای خانم ها و دخترخانم ها فراهم کرده است تا بتوانند صدها مدل مانتو جدید و مانتو اسپرت را با تخفیف ویژه و بدون صرف وقت و هزینه زیاد و فقط با داشتن اینترنت در هر مکانی امکان مشاهده داشته باشند.در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مانتو زنانه سارا طرح لیزا با جنس پلی استر نخ مناسب برای انواع مهمانی ها فراهم شده است .نحوه بسته شدن این مانتوبه گونه ای است که یک ردیف قزن روی پارچه آن دوخته شده و انتهای آستین های آن مدل ریش ریش دارد که باعث شده است این مانتو به یک مانتو مجلسی شیک تبدیل شود.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش مانتو با تخفیف ویژه

  -200% ( سود شما در این خرید : -120,000 تومان )
  1470 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 60,000 تومان
  • 180,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع مانتو زنانه و دخترانه را از سایت دیجی کالا تا 70% تخفیف خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: بالای 60%