تخفیف 33% خرید حوله تن پوش زنانه

معتبر تا 4 روز بعد
33%تخفیف 33% خرید حوله تن پوش زنانه
.

 •    سایر

 • تخفیف 33% خرید حوله تن پوش زنانه

  33% ( سود شما در این خرید : 161,000 تومان )
  4948 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 490,000 تومان
  • 329,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع حوله تن پوش را از سایت باسلام تا 33% تخفیف ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  خصوصیات حوله تن:

  اکثر ما وقتی برای خرید حوله حمام راهی مغازه ها می شویم، خیلی درباره خریدمان فکر نمی کنیم؛ یک مغازه مشخص را در ذهن می آوریم و راهی همانجا می شویم، قیمت ها را بررسی می کنیم و حوله ای را که از نظرمان رنگ و طرح مناسبی دارد، می خریم .حتی گاهی حوله تن مان را با کاشی های حمام و صندل هایی که داریم هماهنگ می کنیم در حالی که برای خرید حوله حمام نکته های بسیار مهم دیگری مانند کیفیت حوله ها، اندازه و ماندگاری شان باید در نظر گرفته شود.یک حوله تن خوب بسته به شرایط نگهداری و تعداد شستشو و استفاده از آن می تواند بین ۵ تا ۱۰ سال عمر کند.جنس حوله حمام شاید در ظاهر خیلی شبیه یکدیگر باشد اما کافی است دستی بر آنها بکشید و کمی سبک و سنگینشان کنید تا ببینید تفاوت از زمین تا آسمان است. گاهی بعضی از حوله تن ها  وزنی شبیه یک فرش دارند و  زبر هستند.

                                                 

  این مشخصه می تواند خیلی راحت به شما اخطار بدهد که این حوله، حوله مناسبی نیست و از مواد خوب و باکیفیت تهیه نشده است. حوله ها بیشتر از پارچه های معروف به پارچه حوله ای تهیه شده اند؛ پارچه هایی با سطح برآمده شبیه بافت های روی زبان که چند هزار برابر بزرگ شده است. این پارچه های حوله ای در واقع زنجیره های به هم پیچیده پنبه هستند هر چقدر این زنجیره های به هم پیوسته و فشرده پنبه ای بیشتر باشد، قدرت جذب آب و رطوبت حوله ای که انتخاب کرده اید، بالاتر و کیفیت بالاتری هم خواهدداشت.شما میتوانید بدون گشت و گذار در فروشگاه ها و صرف وقت زیاد با مشاهده فروشگاه های اینترنتی و تخفیف خرید حوله تن پوش ها را از فروشگاه باسلام و ایسام و دیجی کالا و...مشاهده کنید.
  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت : قیمت حوله تن پوش کاملا مناسب، کیفیت مناسب، بدون پرزدهی، عدم حساسیت، عدم رنگ دهی، نرم و لطیف.
  نقاط ضعف: هیج یک از کاربران در مورد نقاط ضعف این محصول چیزی نگفته اند .
  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به این که 33% از کاربران از این کالا راضی هستند، این محصول ارزش خرید کردن با کدتخفیف را دارد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%