تخفیف 50% خرید آب لیمو

معتبر تا 4 روز بعد
50%تخفیف 50% خرید آب لیمو
.

 •    سایر

 • تخفیف 50% خرید آب لیمو

  50% ( سود شما در این خرید : 15,100 تومان )
  1721 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 30,000 تومان
  • 14,900 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع مواد غذایی و آب لیمو های تازه را با 50% تخفیف در سایت باسلام خریداری نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده آب لیمو:

   انواع خرید آب لیمو ، آبغوره و سرکه سیب  و... نظیر آب لیموی طبیعی تهیه شده از لیموترش های طبیعی و تازه با طعمی متفاوت  و تا 50% کدتخفیف در سایت دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات آب لیمو:

  اگر سرچی در اینترنت بکنید میتوانید خواص آبلیمو را پیدا کنید و بفهمید خواص آبلیمو یا حتی شربت آبلیمو چیست؟ در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا آب لیمو های تازه ترش و با کیفیتی به فروش میرسند که از لیمو ترش های تازه گرفته شده اند. مزه این محصولات ترش و دلنشین است و میتواند طعم غذای شما را بسیار عوض کند. این محصولات تا 50% تخفیف به فروش میرسد و قیمت آن تقریبا نصف قیمت اصلی محصول میباشد. شما میتوانید برند ها و مارک هایی از قبیل برتر،آتا، مجید، اصالت و ... را در اندازه ها و وزن های مختلف خریداری کنید. البته هر کدام از این محصولات تخفیفی ویژه دارند که باعث ارزان تر شدن و به صرفه تر شدن این محصولات میباشد. این محصولات طبیعی هستند و درصد مواد نگهدارنده و شیمیایی آن ها یا خیلی ناچیز است یا اصلا فاقد آنها میباشند. در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و یا با کدتخفیف دیجی کالا و از فروشگاه باسلام نیز می توانید آبغوره و شربت آبلیمو هم با تخفیف ویژه خریداری کنید.

  نظرات کاربران در مورد آب لیمو:
  نقاط قوت: تازگی، نداشتن مواد افزودنی و طعم خوب.
  نقاط ضعف: اشاره نشده است.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید آبلیمو و دیگر محصولات مشابه یعنی سرکه سیب، آبغوره و ... از سوپرمارکت آنلاین رضایت کامل دارند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%