لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تا 30000 تومان تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی خانومی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
338
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی
150 هزارتومان حداقل خرید

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 30000 تومان تخفیف خانومی برای سفارش های بالای 150 هزارتومان بهره‌مند ‌شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت خانومی برای شما منظور گردد.

mpnnewSPv
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی
260 هزارتومان حداقل خرید

با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "خرید لوازم آرایشی" میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 260 هزارتومان بهره مند شوید.

mpnSXb
خرید لوازم آرایشی
راهکار تخفیف خدمت
راهکار سوم: منقضی
150 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف در اولین خرید خود از 30 هزارتومان تخفیف ویژه زمستانه برای سفارش بالای 150 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لوازم آرایشی" کلیک نمایید.

zemestane
خرید لوازم آرایشی
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات وسایل آرایشی:

یکی از وسایل آرایشی برای پوشش دادن عیوب پوستی مانند لک های پوستی، آکنه، سیاهی دور چشم و... کانسیلر است. کانسیلر دارای انواع مایع و کرمی و جامد و پودری است که مایع و کرمی برای پوست های خشک و جامد و پودری برای پوست های چرب به کار می روند. پالت کانسیلر 5 رنگ اینفائیبل توتال کاور لورال (اورآل) دارای دو رنگ تخصصی برای پوشاندن عیوب پوست و سه رنگ کانسیلر پوشاننده قوی است. این پالت قدرت پوشانندگی بسیار بالایی دارد که لکه های تیره، جوش و... پوشش می دهد و برای گریم های متعادل سازی چهره نیز به کار می رود. خرید لوازم آرایشی مانند کانسیلر 5 رنگ لورال برای تمامی پوست ها مناسب است و باعث می شود که پوست کاملا یک رنگ و بی نقص دیده شود. برای دریافت جدیدترین کد تخفیف های لوازم آرایشی به تخفیف هات مراجعه کنید.
 

فروشگاه خانومی

فروشگاه خانومی، عرضه کننده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی:

وسایل آرایشی این چنینی از فروشگاه خانومی که خرید لوازم آرایشی با کد تخفیف خانومی را به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم کرده است به راحتی امکان پذیر است. فروشگاه لوازم آرایشی خانومی محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند. از ویژگی های این کانسیلر 5 رنگ به بافت کرمی، ماندگاری طولانی، عدم حس سنگینی بر روی پوست، پوشش لکه های تیره و پوشش آکنه و رگ های بیرون زده می توان اشاره کرد. فروشگاه لوازم آرایشی خانومی و سایت خانومی، وسایل آرایشی از بهترین برند های موجود در بازار را به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین سایت خانومی محصولات مراقبت از پوست مانند کرم پودر، ادکلن ارزان, اسپری، عطر مردانه و دیگر محصولات برای استفاده آقایان را نیز به مشتریان عرضه می کند.

 

ارسال نظرات