تخفیف 60% خرید قلمدان خاتم کاری از فروشگاه صنایع دستی

معتبر تا 2 هفته بعد
60%تخفیف 60% خرید قلمدان خاتم کاری از فروشگاه صنایع دستی
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع صنایع دستی:

  انواع صنایع دستی خاتم کاری  با 80 % از رضایتمندی مشتریانی که این محصولات را خریداری کرده اند تا 60% تخفیف در فروشگاه صنایع دستی دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات صنایع دستی:

  آثار باقی مانده مادی و معنوی از فرهنگ و تمدن های بشری و صنایع دستی، نمایانگر فرهنگ و تمدن اقوام گذشته هر سرزمین است. صنایع دستی از جمله وسایل خاتم کاری شده، منبت کاری، مینا کاری، خاتم مس به عنوان میراث فرهنگی هر کشور و ملت محسوب میشود. این آثار از قبیل: منبت کاری شده، خاتم کاری، مینا کاری، خاتم مس برای معرفی فرهنگ و تمدن هر ملت جایگاه ویژه ای دارند. صنایع دستی که هنرهای خاتم کاری، منبت کاری، مینا کاری، خاتم مس روی ان ها انجام شده است نماد هویت و فرهنگ دیرینه است و بسیار ارزشمند است.
  ایرانیان در نشان دادن این فرهنگ و هویت استعدادهای فراوانی دارند و آثاری که از ان ها به جا مانده بسیار ارزشمند است. قلمدان خاتم کاری یکی از صنایع دستی اصفهان در فروشگاه صنایع دستی است. فروشگاه صنایع دستی نهایت تلاش خود را میکند تا ناب ترین و باارزش ترین دسترنج هنرمندان و اساتید به نام سرزمینمان را تقدیمتان کند. این محصولات کیفیت های بسیار بالایی دارند و مادام العمر میتوان از این محصولات استفاده کرد.
  محصولات بسیاری مانند گلدان مینا کاری شده، ظروف منبت کاری شده و خاتم مس را می توانید از دیجی کالا خریداری کنید. با خریداری این محصولات از فروشگاه صنایع دستی میتوانید از آن به عنوان وسایل تزیینی استفاده کنید و این وسایل به خانه حس و حالی خاص میبخشد. 
   با بررسی این محصولات در فروشگاه صنایع دستی میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به آن ها کسب کنید. این محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالاست که شما از اصل بودن آن ها میتوانید اطمینان حاصل فرمایید. با نصف قیمت میتوانید وسایل منبت کاری شده، مینا کاری شده و خاتم مس را از فروشگاه صنایع دستی دیجی کالا خریداری کنید. قیمت این محصولات در فروشگاه صنایع دستی بسیار مناسب است و تخفیف هایی بسیار ویژه دارد. 
  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: هنر دست ایرانی، زیبایی  منحصر به فرد.
  نقاط ضعف: گران بودن صنایع دستی.
  جمع بندی نظرات کاربران: 80% از کاربران از خرید صنایع دستی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت کامل داشته اند و خرید آن را به دیگران نیز پیشنهاد کرده اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف 60% خرید قلمدان خاتم کاری از فروشگاه صنایع دستی

  60% ( سود شما در این خرید : 150,100 تومان )
  1158 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 249,900 تومان
  • 99,800 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع صنایع دستی خاتم کاری را تا 60% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %60