فروش ظرف یک بار مصرف تا 69% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
69%فروش ظرف یک بار مصرف تا 69% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده ظرف یکبار مصرف:

  انواع ظروف یکبار مصرف مانند لیوان یکبار مصرف، سفره یکبار مصرف و ... تا 69% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات ظرف یکبار مصرف: 

  امروزه برای مراسم های عروسی،عزاداری و مراسم تشریفاتی لیوان کاغذی  و ظروف یکبار مصرف جایگزین ظروف دیگر شده است.از مزایای ظرف یکبار مصرف میتوان به سبک بودن، جمع آوری آسان و قابل بازیافت بودن آنها اشاره کرد. در مهمانی های خود میتوانید از لیوان یکبار مصرف و سفره یکبارمصرف استفاده کنید و کارهای خود را سبک تر کنید.  پس از اتمام مراسم و مهمانی خود سفره یکبار مصرف و لیوان یکبار مصرف را در سطل های مخصوص بازیافت بیندازید تا آسیبی به محیط زیست نرسد چرا که این وسایل پلاستیکی برای محیط خطرناک هستند. ظروف یک بار مصرف علاوه بر تمامی این مزایا قیمت های نسبتا ارزانی دارند و به راحتی و با هزینه ای اندک میتوان آن ها تهیه کرد. ظروف یک بار مصرف انواع مختلفی دارند از قبیل نی یک بار مصرف، قاشق یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی دیگر که در سایت دیجی کالا تمامی این  ظروف موجود میباشند و با هزینه ای اندک میتوانید آن ها را خریداری کنید. یکی از این محصولات لیوان کاغذی است که برای انواع نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرد و برای مراسمات خود میتوانید از ان ها استفاده کنید. تمامی ظرف های پلاستیکی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تا 69% تخفیف دارند که شما با هزینه ای بسیار مناسب تر میتوانید آن ها را سفارش دهید و سپس سفارش خود را دریافت کنید. 
                                                                                                                                                        
  نظرات کاربران:
  نقاط قوت: قابل بازیافت بودن.
  نقاط ضعف: تنوع کم محصولات یک بار مصرف.
  جمع بندی نظرات کاربران: کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تخفیف های بالای 50% برای ظروف یکبار مصرف رضایت کامل دارند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش ظرف یک بار مصرف تا 69% تخفیف

  69% ( سود شما در این خرید : 14,900 تومان )
  998 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 21,500 تومان
  • 6,600 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع ظروف یکبار مصرف را تا 69% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: بالای 60%