لوگو تخفیف هات

خرید شلوار لی پسرانه با 72% تخفیف

72 درصد
0
112
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
72%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف، خرید شلوار لی پسرانه را با 72% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی استایل انجام دهید. برای ورود به وب سایت دیجی استایل روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
1,611,000
سود شما
1,164,000
قیمت جدید
447,000

تارخچه شلوار لی پسرانه

نخستین سازندگان شلوار جین آبی ژاکوب دیویس، کالوین راجرز، و لوی استراوس (لیوایس) در سال ۱۸۷۳ بودند. شلوار جین در ابتدا بین نوجوانان و جوانان و سپس همه مردم همه گیر شد. با محبوب شدن این محصول، سازنده آن، ژاکوب به فکر ثبت حق امتیاز این محصول، برای جلوگیری از دزدیده شدن آن، افتاد. ژاکوب چون در آن زمان 68 دلار هزینه ثبت حق امتیاز را نداشت پس به لویی استراوس تاجر پیشنهاد شراکت داد و او این پیشنهاد را پذیرفت. محبوب شدن این مدل لباس مردانه تا حد زیادی مدیون فیلم های وسترن، رنگ آبی و بادوام بودن این پارچه بود، زیرا کارگران و کشاورزان به شلوارهایی بادوام نیاز داشتند که دیرتر کثیف شود.

 

شلوار لی پسرانه یا جین؟

جین درواقع نام نوعی پارچه است که با نام دنیم نیز شناخته می شود. اولین شلوارهای جین در دهه چهل و پنجاه وارد ایران شدند. دهه چهل زمانی بود که پوشیدن شلوارهای جین در ایران بین جوانان رایج شده بود که عکس های قدیمی گویای این امر است. شلوارهایی که در آن زمان از آمریکا وارد ایران می شدند، از برند لی (lee) بودند و لفظ شلوار لی بین مردم رایج شد. اگر امروز در ایران به جای جین از لفظ "لی" استفاده می شود به همین دلیل است؛ همچون بسیاری موارد دیگر که نام یک برند و نشان تجاری به جای نام یک محصول به کار می رود.

 


 

 

انواع شلوار مردانه جین

 راسته: این نوع اندازه پاچه ها از کمر تا مچ پا به یک اندازه است.

 

 اسکینی یا تنگ: معمولا از پارچه جین کشی دوخته می شود و در همه قسمت ها فیت بدن است.

 

 بوت کات: در قسمت کمر، ران پا و زانو فیت و چسبان است اما بعد از زانو و نزدیکی مچ گشادتر می شود.

 

 مام استایل: شلوارهایی فاق بلند هستند که در قدیم بیشتر استفاده می شد و چندسالی است که دوباره مد شده است.

 

 بوی فرند: مانند مام استایل است و پایین آن که کمی بلند است، تا می خورد. این شلوارها همان طور که از اسمشان پیداست طوریست که انگار از دوست پسرتان قرض گرفته اید.

 

 بگی: در قسمت ران و لگن گشاد است و بعد از آن گشادتر هم می شود.

 

 زنگوله ای: از کمر تا زانو فیت است و بعد از آن به صورت اغراق شده ای گشاد می شود.

 

خرید انواع لباس پسرانه و شلوار مردانه از طریق تخفیف هات

برای خرید انواع شلوار لی پسرانه و انواع مدل لباس مردانه و لباس پسرانه با تخفیف می توانید از تخفیف ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید. سایت تخفیف هات که تمامی کدهای هدیه معتبر روز را در اختیار شما قرار می دهد مرجع خوبی برای پیدا کردن کدتخفیف های فروشگاه های آنلاین و مقایسه قیمت ها و تخفیف هاست. با استفاده از کدهای تخفیف ارائه شده در سایت تخفیف هات می توانید ارزان و به صرفه خرید کرده و تجربه ای به یادماندنی داشته باشید.

 

در پایان لازم به ذکر است که تخفیف خرید لباس پسرانه، کدهای تخفیف دیجی کالا ، سایت دیجی استایل و ... را می توانید رایگان، معتبر و به راحتی از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد