لوگو تخفیف هات

کد تخفیف شب

کد تخفیف شب

هتل و بومگردی
14 تخفیف
1089

شب از سایت های رزرو آنلاین انواع هتل ها، اقامتگاه ها و... است. جدید ترین کد تخفیف شب را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف 250 هزارتومانی سايت شب

كد تخفيف 250 هزارتومانی سايت شب

با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 250 هزارتومان تخفیف رزرو بالای 2 میلیون و 500 هزارتومان از وبسایت شب بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

2 میلیون و 500 هزارتومان حداقل خرید
250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف شب تا 7% ویژه رزرو اقامتگاه

کد تخفیف شب تا 7% ویژه رزرو اقامتگاه

با وارد کردن کد تخفیف از 7% تخفیف ویژه برای رزرو اتاق و ویلا و ... از سایت شب تا سقف تخفیف 350 هزارتومان بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت شب برای شما اعمال شود.

7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف شب 160 هزارتومانی ویژه رزرو

کدتخفیف شب 160 هزارتومانی ویژه رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 160 هزارتومان تخفیف ویژه برای رزرو اقامتگاه بالای 2 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

2 میلیون تومان حداقل خرید
160,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 100 هزارتومانی رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

کد تخفیف 100 هزارتومانی رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 100 هزارتومان تخفیف برای سفارش های بالای 1 میلیون تومان برای وبسایت شب دریافت کنید. جهت دریافت تخفیف بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف شب 70 هزارتومانی

كد تخفيف شب 70 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای رزرو بالای 1 میلیون تومان از 70 هزارتومان تخفیف ویژه وبسایت شب بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

1 میلیون تومان حداقل رزرو
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سایت شب 6% برای رزرو اقامتگاه

کد تخفیف سایت شب 6% برای رزرو اقامتگاه

شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف می‌توانید از 6% تخفیف انواع اقامتگاه‌ در وبسایت شب تا سقف 1 میلیون تومان بهره‌مند ‌شوید. با استفاده از این کد تا پایان اسفند در قرعه کشی آیفون 14 و 10 کد تخفیف 1 میلیون تومانی شرکت داده خواهید شد. برای ورود به وبسایت شب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

6% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 60 هزار تومانی سایت شب

کد تخفیف 60 هزار تومانی سایت شب

شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 60 هزار تومان تخفیف انواع اقامتگاه‌ در اپلیکیشن شب بهره ‌مند ‌شوید.برای ورود به وب سایت و دانلود اپلیکیشن شب روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف سايت شب 80 هزارتومانی

كد تخفيف سايت شب 80 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 80 هزارتومان تخفیف ویژه بالای 1 میلیون و 300 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

1 میلیون و 300 هزارتومان حداقل رزرو
80,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف شب 90 هزارتومانی ویژه اولین رزرو از اپلیکیشن

کد تخفیف شب 90 هزارتومانی ویژه اولین رزرو از اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 90 هزارتومان تخفیف ویژه وبسایت شب برای اولین رزرو از اپلیکیشن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

90,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سایت شب تا 45 هزارتومان برای رزرو هتل، سوییت و اقامتگاه

کدتخفیف سایت شب تا 45 هزارتومان برای رزرو هتل، سوییت و اقامتگاه

با وارد کردن کد بالا از 45 هزارتومان تخفیف رزرو هتل تبریز برای سفارش بالای 900 هزارتومان بهره مند شوید.برای استفاده از تخفیف سایت شب می بایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو هتل" کلیک کرده تا در وبسایت شب از تخفیف بهره مند شوند.

45,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف سایت شب 120000 هزارتومانی برای رزرو هتل و اقامتگاه و ...

کوپن تخفیف سایت شب 120000 هزارتومانی برای رزرو هتل و اقامتگاه و ...

با وارد کردن کد تخفیف بالا از 120000 هزارتومان تخفیف برای رزرو بالای 2 میلیون 500 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت شب برای شما اعمال شود.

120,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف شب 320 هزارتومانی ویژه اولین رزرو

کد تخفيف شب 320 هزارتومانی ویژه اولین رزرو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 320 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین رزرو بالای 4 میلیون در اپلیکیشن شب بهره مند شوید. جهت استفاده از این کد میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو" کلیک نمایید.

320,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

اجاره آنلاین اقامتگاه ها با کد تخفیف شب:

حتماً شما هم برای سفر های خود از قبل برنامه ریزی می‌کنید. قسمتی مهم از برنامه ریزی های قبل مربوط به اجاره و یا رزرو هتل، اقامتگاه و یا مهمان‌پذیر می‌باشد. گسترش تکنولوژی و افزایش سطح دسترسی مردم جامعه به اینترنت باعث شده است که بتوان بیشتر کارها را به صورت غیر حضوری و از طریق روش های مختلف آنلاین انجام داد. یکی از این امور که برای افرادی که به مسافرت علاقه زیادی دارند، بیشتر اهمیت پیدا می‌کند، رزرو و اجاره ویلا و اقامتگاه به صورت آنلاین می‌باشد. وب سایت شب این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما پس از مراجعه به این وب سایت با مجموعه‌ای از ویلاها، اقامتگاه های بوم‌گردی و ... رو‌به‌رو می‌شوید. انتخاب با شماست که با توجه به سیلقه و بودجه خود یکی از این صدها ویلا و اقامتگاه را انتخاب کنید. کد تخفیف شب شما را برای خریدهای ارزان‌تر یاری می‌کند.

 

اقامتگاه های بوم‌گردی:

اقامتگاه های بوم‌گردی شیوه‌ی جدیدی برای اقامت می‌باشد امروزه گردشگران داخلی و خارجی طرفداران سر سخت این اقامتگاه ها به شمار می‌روند. این اقامتگاه ها با ویژگی های منحصر به فردی که دارند، توانسته اند به صنعت گردشگری ایران رونقی باورنکردنی بدهد. در واقع در این روش، گردشگر قصد سفر به مناطق مختلف و دیدن جاذبه‌های گردشگری آن مناطق را دارد، بدون اینکه به ساختار محیط زیست آسیب برساند. اگر قصد سفر به شکل بومی و سنتی به منطقه خوش آب و هوای ایران را دارید، این اقامتگاه ها بهترین انتخاب برای شما می‌باشند. فضای قدیمی هر شهر و آداب و رسوم مردم یک منطقه را می‌توان را در اقامتگاه‌ها حس کرد. برای ساخت یک اقامتگاه بوم گردی سعی می‌شود نکاتی ویژه‌ای رعایت شود. از جمله این نکات می توان به رعایت کامل آداب و رسوم یک منطقه در حین ساخت اقامتگاه های بوم‌گردی اشاره کرد. دریافت تخفیف برای اقامتگاه های بومگردی نیز میتواند با کد تخفیف شب و یا کد تخفیف سفرمارکت صورت گیرد.

 

سایت شب اجاره ویلا را برای شما آسان تر کرده است:

سایت شب اجاره خانه و ویلا را با ویژگی های منحصر به فردی که دارد، با قیمتی به مراتب کمتر در اختیار شما قرار می‌دهد. در این وب سایت محیطی به وجود آمده است که تعامل میان مالکین اقامتگاه های شخصی با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند، فراهم شده است. در وب سایت شب مالکین میتوانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کنند و مسافران از بین این اقامتگاه ها، اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. از جمله اهداف اصلی مجموعه شب برقراری ارتباط مستقیم بین میزبانان و مشتریان می‌باشد. از این رو این سایت شرایطی را فراهم کرده است که مسافران بتوانند نظرات مشتریان درباره‌ی اقامتگاه ها و سطح کیفیت محیط و اقامتگاه را مشاهده کنند. در سایت شب اجاره ویلا با چند کلیک صورت می‌گیرد. هم‌چنین سایت شب اجاره خانه را با امکاناتی باورنکردنی در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

در شب اطلاعات خصوصی شما کاملاً محرمانه نگهداری می‌شود:

مجموعه شب از اطلاعات شما نظیر نام، آدرس، شماره تلفن، رایانامه برای مواردی مانند پاسخگوئی به درخواستها، ارائه خدمات بهینه، پاسخ به سوالات و ... استفاده می کند. اگر شما تمایلی به این نحوه استفاده از اطلاعاتتان ندارید، می‌توانید از برخی از این اطلاعات فاکتور بگیرید و در سایت وارد نکنید. هم‌چنین از اطلاعات جمع‌آوری شده از شما به منظور برقراری ارتباط با شما و پاسخ دادن به سوالاتتان استفاده می شود. مجموعه شب تلاش می‌کند از اطلاعات شخصی شما را درفضای اینترنت به طور کاملاً ایمن نگهداری کند اما از آنجائیکه که اطلاعات در اینترنت ممکن است هر لحظه مورد حمله و دستبرد قرار بگیرند، اگر مجموعه شب متوجه دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و حساب کاربری شما بشود، سریعاً از طریق پست الکترونیک شما را در جریان قرار می‌دهد تا سریعاً جلوی حمله گرفته شود.

 

اعتماد سازی، از اهداف اصلی مجموعه شب:

شما می‌توانید در زمینه های مختلف نظیر صحت مکان ها، نرخ قیمت ها و قطعی بودن رزرو خود به مجموعه شب با خیال راحت اعتماد داشته باشید. تمامی آگهی ها توسط کارشناسان مجموعه شب بررسی می‌شوند و از لحاظ نظافت، امکانات و صحیح بودن عکس های اقامتگاه اطمینان حاصل می‌شود. تعداد زیادی از اقامتگاه ها با درخواست مالک توسط مجموعه ی ما بازدید و عکسبرداری شده است و قیمت های ثبت شده پس از طی مراحل کارشناسی و به حداقل رساندن آنها توسط مالک در سایت برای استفاده مشتریان قرار داده شده است. تنها با چند کلیک میتوانید بهترین اقامتگاه را برای خود انتخاب کنید و پس از انجام رزرو تا شروع سفرتان و رسیدن به اقامتگاه تان، مجموعه تیم شب شما را همراهی می‌کنند.

 

کد تخفیف شب تست شده و رایگان:

شما می‌توانید کد تخفیف شب و هم‌چنین صدها کدتخفیف دیگر مانند کد تخفیف هومسا و… را به طور کاملاً رایگان در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. این کدهای تخفیف کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما نیازی نیست برای استفاده از آنها هزینه‌ای پرداخت کنید. اگر شما هم تمایل دارید خریدی ارزان و مقرون به صرفه را تجربه کنید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری و کد تخفیف شب در این وب سایت استفاده کنید. همچنین می توانید برای دیجی کالا و سایر فروشگاه های اینترنتی نیز از تخفیف هات، کد تخفیف رایگان و معتبر دریافت نمایید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد