لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد های رایگان همراه اول 250 هزارتومانی ویژه روز دانشجو

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
285
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد می‌توانید از 600 تومان اعتبار اضطراری همراه اول برای سیم‌کارت‌های اعتباری با اعتبار کمتر از 20 تومان بهره‌مند شوید.مدت زمان استفاده این طرح 1ماه پس از فعال‌سازی. برای مشاهده جزئیات بیشتر همراه اول روی "خرید کنید" کلیک کنید.

*1*17#
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

به مناسبت روز دانشجو و با ثبت نام در سایت آکادمی همراه از 250 هزارتومان اعتبار هدیه برای استفاده از دوره های آموزشی آکادمی ممتاز همراه اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف بر روی "ثبت نام" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

همراه اول، ارائه دهنده خدمات اینترنتی و ارتباطی:

از طریق فروشگاه اینترنتی تخفیف هات میتوانید کوپن تخفیف و کد تخفیف 600 هزارتومانی شارژ رایگان برای سیم کارت های همراه اول را دریافت کنید.

 

خصوصیات شارژ رایگان:

برای انتقال شارژ همراه اول از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر ( انتقال شارژ همراه اول ) از کد زیر استفاده کنید # شماره اعتباری9891* مبلغ به ریال * رمز انتقال * 132 * برای گرفتن رمز انتقال شارژهمراه اول یک پیامک بدون متن به 8910 ارسال کنید. شماره رمزی که ویژه ی شما تولید شده برایتان فرستاده می شود که باید آن را به خاطر بسپارید.

نکات مهم در مورد انتقال شارژهمراه اول: بهتر است قبل ازانتقال شارژ همراه اول از روشن بودن گوشی طرف مقابلتان اطمینان حاصل کنید. در هر روز برای تعداد دفعات خرید شارژمستقیم همراه اول محدودیت وجود ندارد. شما میتوانید از طریق کارت بانکی ازکد خرید شارژ همراه اول و خرید شارژمستقیم همراه اول استفاده کنید. همچنین نرم افزار و سایت هایی هستند که میتوانند عمل خرید شارژ مستقیم همراه اول را برای شما اسان کنند. خرید شارژ مستقیم همراه اول در گذشته از کار های دشوار بود و با روش کد خرید شارژ و کوپن تخفیف همراه اول تنها امکان پذیر بود اما اکنون با پیشرفته شدن وسایل ارتباطی خرید شارژ مستقیم همراه اول را با ارزان ترین روش های خرید شارژ مستقیم همراه اول انجام داد .

 

 

براي کد خريد شارژ اینترنت و کوپن تخفیف همراه اول می توانید از روش مرسوم خرید شارژ اینترنت همراه اول استفاده می‌کند که با وارد کردن کد خرید شارژ همراه اول قادر به شارژ اینترنت همراه اول خود خواهید بود. یا اینکه می‌توانید با استفاده ازخرید شارژ مستقیم همراه اول سیم کارت خود را شارژ کرده.برای خرید شارژ اینترنت همراه اول کافی است با استفاده از کد خرید شارژ همراه اول #رمز شارژ 15 رقمی#*140* سیم کارت خود را شارژ کنید. خريد شارژ اینترنت همراه اول کارت بانکی بهترين و امن ترين روش است. پس از وارد کردن کد خريد شارژ همراه اول موبایل شما به صورت اتوماتیک شارژ میشود. اگر شارژ رایگان یا هنگام خرید شارژ اینترنت همراه اول رمز شارژ۴مرتبه با خطا وارد شود، سیم کارت وارد لیست سیاه می شود. برای خروج از لیست سیاه، هنگام دریافت شارژ رایگان یا اینترنت رایگان همراه اول میتوانند از 2روش و کوپن تخفیف هم استفاده نمایند

۱- مراجعه به دفاتر ادارات مشترکین.۲- تماس با شماره ۹۹۹۰ .اغلب همراه اول برای کاربران شارژ رایگان نیز در نظر میگیرد. همچنین شارژ رایگان را میتوانید با وارد کردن کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی از طریق تخفیف هات به همراه کد خرید شارژ همراه اول وارد کرده و از شارژ رایگان های ویژه همراه اول برخوردار شوید.شما میتوانید برای گرفتن کوپن تخفیف و کد های تخفیف بیشتر و خرید شارژ اینترنت همراه اول و شارژ رایگان به سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

دریافت کدهای رایگان همراه اول برای شارژ ایگان، اینترنت همراه اول رایگان و ...

در سایت تخفیف هات این امکان برای کاربران فراهم شده است تا با دریافت کوپن تخفیف و کد تخفیف اینترنت ، کد رایگان همراه اول، کد اینترنت رایگان همراه اول، رمز های اینترنت رایگان همراه اول و کدهای اینترنت همره اول رایگان خدمات رایگان دریافت نمایند. با کد اینترنت رایگان همراه اول به راحتی می توان اینترنت رایگان همراه اول دریافت کرد. کد های رایگان همراه اول مانند کد رایگان همراه اول برای دریافت شارژ، کد تخفیف همراه اول، کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، کدهای اینترنت همراه اول رایگان و ... به صورت معتبر در دسترس می باشد. کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، رمز های اینترنت رایگان همراه اول، کدهای اینترنت همراه اول رایگان و تمامی کدهای رایگان همراه اول به صورت کد تخفیف همراه اول در تخفیف هات قرار گرفته است.

 


 

 


 

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد