لوازم سگ پامر و انواع سگ تا 50% تخفیف

50%لوازم سگ پامر و انواع سگ تا 50% تخفیف

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع لوازم سگ پامر و سگ:

انواع لوازم سگ پامر در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تا 50% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

*خصوصیات  لوازم سگ پامر:

دیگرنگران وسایل بهداشتی ، پوشاک و غذای سگ پامر و انواع سگ های  خود نباشید دیجی کالا  امکانات ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است ، تا مشتریان دیگر نگران وقت و هزینه های خود نباشند و در هرجایی امکان خرید را داشته باشند. دراین سایت امکان مشاهده انواع و اقسام لوازم سگ پامر، سگ خرسی،سگ نگهبان،سگ سرابی وجود دارد. تمامی سگها نیازبه شانه کردن روزانه و گرفتن ناخن دارند ، این امرموجب بهبود ظاهرحیوان درنژادهای موکوتاه می شود ،اما درنژادهای مو بلند یک امرکاملا ضروری است .باید توجه داشته باشید که سگ های شما نیاز به شانه، ناخن گیر و سوهان مخصوص به خود دارند ، شما می توانید برای شستن بدن سگ هایتان از شامپو های مخصوص استفاده کنید  که برای این کار می توانید ازانواع شامپوهای بچه استفاده کنید.

سگ هایی که درفضای باززندگی می کنند به دلیل حرکت برروی زمین نیازبه کوتاه کردن ناخن ندارند زیرا بطورطبیعی ناخن آنها درتماس با زمین سائیده می شود، ولی سگ هایی که درخانه زندگی می کنند باید بطورمرتب ناخن هایشان کوتاه شود زیرا درغیراینصورت ممکن است ناخن آنها وارد گوشت شده وبسیاردردناک شود، برای همین لازم است به خاطرداشته باشید که بافت زیرناخن سگ ها بسیارحساس است و کسانی که نگران ظاهر سگ خود هستند می توانند انواع ناخن گیر سگ را از فروشگاه دیجی کالا برای سگ های خود فراهم کنند.

تخفیف هات
درصد تخفیف50
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 هفته بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید ناخن گیر سگ پامر و انواع سگ را از سایت دیجی کالا تا 50% تخفیف ویژه برای سگ های زیبایتان خریداری کنید.

از این تخفیف 470 بار استفاده شده

  • 49,000 تومان
  • 24,500 تومان
50% تخفیف( سود شما در این خرید : 24,500 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ساختمان, لوازم نگهداری حیوانات, دیجی کالا, 50%