لوگو تخفیف هات

لوازم سگ پامر و انواع سگ تا 70% تخفیف

70 درصد
0
109
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
70%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید ناخن گیر سگ پامر و انواع سگ را از سایت دیجی کالا تا 70% تخفیف ویژه برای سگ های زیبایتان خریداری کنید.

قیمت قدیم
330,000
سود شما
231,000
قیمت جدید
99,000

دیگر نگران وسایل بهداشتی، پوشاک و غذای سگ پامر و انواع سگ های خود نباشید. بعضی سایت های اینترنتی امکانات ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است، تا مشتریان دیگر نگران وقت و هزینه های خود نباشند و در هرجایی امکان خرید با کد تخفیف را داشته باشند. در این سایت امکان مشاهده انواع و اقسام لوازم سگ پامر، سگ خرسی،سگ نگهبان،سگ سرابی وجود دارد. تمامی سگها نیازبه شانه کردن روزانه و گرفتن ناخن دارند، این امرموجب بهبود ظاهرحیوان درنژادهای موکوتاه می شود. اما در نژادهای مو بلند یک امرکاملا ضروری است. باید توجه داشته باشید که سگ های شما نیاز به شانه، ناخن گیر و سوهان مخصوص به خود دارند، شما می توانید برای شستن بدن سگ هایتان از شامپو های مخصوص استفاده کنید  که برای این کار می توانید ازانواع شامپوهای بچه استفاده کنید.

 

شیوه زندگی سگ پامر:

سگ هایی که درفضای باززندگی می کنند به دلیل حرکت برروی زمین نیازبه کوتاه کردن ناخن ندارند زیرا بطورطبیعی ناخن آنها درتماس با زمین سائیده می شود، ولی سگ هایی که درخانه زندگی می کنند باید بطورمرتب ناخن هایشان کوتاه شود زیرا درغیراینصورت ممکن است ناخن آنها وارد گوشت شده وبسیاردردناک شود، برای همین لازم است به خاطرداشته باشید که بافت زیرناخن سگ ها بسیارحساس است و کسانی که نگران ظاهر سگ خود هستند می توانند انواع ناخن گیر سگ را از فروشگاه های اینترنتی برای سگ های خود فراهم کنند.

خرید کفش سگ پاکوتاه و لباس سگ پامر:

سگ پامر از سگ های پا کوتاهی است که برای نگهداری به پوشاک مختلفی مانند کفش سگ پاکوتاه، لباس سگ پاکوتاه، لباس سگ ماده پامر، لباس سگ پسرانه پامر و ... نیاز دارد. در صورتی که قصد خرید لباس برای سگ خود را داشته باشید راحتترین راه خرید اینترنتی لباس سگ ارزان قیمت است. با خرید اینترنتی لباس سگ ارزان از قیمت اطمینان خاطر دارید و با توجه به عکس های موجود میتوانید کیفیت لباس برای سگ را نیز مشاهده نمایید. خرید لباس سگ ارزان قیمت شامل لباس سگ پاکوتاه پامر، لباس سگ ماده، لباس سگ پسرانه و کفش سگ قیمت ارزان از دیجی کالا امکان پذیر است. افرادی که قصد خرید لباس سگ و کفش سگ قیمت ارزان را دارند با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا میتوانند خرید ارزان تری را تجربه کنند. برای خرید لباس سگ ارزان قیمت می توانید از تخفیف هات، کد تخفیف دریافت نمایید.

نظرات کاربران:

نقاط قوت: کیفیت خوب، قیمت مناسب.

نقاط ضعف: تنوع کم محصولات.

جمع بندی نظرات کاربران: 70% از کاربران از خریدلوازم سگ و دیگر لوازم حیونات خانگی  رضایت داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه