کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

سوالات متداول شرکای تجاری

در اینجا سعی داریم برخی از سوالات متداول شرکای تجاری را پاسخ دهیم تا دوستان ما حداقل پاسخ را در حداقل زمان دریافت نمایند، بدیهی است به سوالات بیشتر هر کدام از همکاران و دوستان بصورت پست الکترونیک پاسخگو خواهیم بود.


هزینه تبلیغات در تخفیف هات چقدر است؟

تبلیغات در تخفیف هات هیچ هزینه ای برای شما ندارد. سیستم تخفیف هات به گونه ای است که در ابتدا هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند. شما کد تخفیف خود را به ما ارائه می کنید و بقیه کار را به عهده ما می سپارید. وظیفه تخفیف هات تضمین فروش محصولات و خدمات شما می باشد. موفقیت تخفیف هات در گرو موفقیت شماست. ما در مجموعه تخفیف هات تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می دهیم. این یک بازی برد – برد برای هر دو طرف ( ما و شما ) می باشد.


چرا باید کد تخفیف بدهیم؟

با کد تخفیف تعداد مشتریان بیشتری به سرویس و خدمات شما علاقه مند می شوند. این مشتریان با آشنایی با سرویس شما جذب شده و در آینده به مشتریان دائم شما تبدیل خواهند شد. در واقع شما با ارائه کد تخفیف برند خود را به صورت رایگان تبلیغ کرده و بر تعداد مشتریان خود می افزایید. در دنیای امروز که دنیای اینترنت و دیجیتال می باشد شما می توانید با ارائه کد تخفیف خود در سایت پر بازدید تخفیف هات، نام خود را به گوش مشتریان زیادی برسانید.


چگونه خرید انجام می شود؟

مشتریان با مراجعه به سایت تخفیف هات، کد تخفیف شما را تهیه می نمایند و پس از خرید کوپن تخفیف شما، به محلی که شما خدمات و یا سرویس ارائه می دهید مراجعه کرده و از تخفیف خود استفاده می کنند.


چگونه پاسخ سایر سوالات خود را بیابید؟

شما می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مکاتبه با ایمیل crm@takhfifhot.com  در سریعترین زمان ممکن دریافت کنید.