سوالات متداول مشتریان

تخفیف هات چیست؟

تخفیف هات وب سایتی است که بهترین و به روزترین کدهای تخفیف فروشگاه ها و خدمات اینترنتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. هدف تخفیف هات این است که شما خرید خود را ارزان تر انجام دهید.


چگونه در تخفیف هات ثبت نام کنم؟

ثبت نام در تخفیف هات کمتر از 1 دقیقه از شما زمان می گیرد. بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. نام و پست الکترونیک(آدرس ایمیل) خود را وارد نموده و بر روی دکمه ثبت را کلیک کنید. پس از آن ایمیلی مبتنی بر تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما می توانید در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام تخفیف هات نیز عضو شوید و از آخرین و بهترین تخفیف های فروشگاه های اینترنتی برای داشتن خریدی مطمئن و ارزان قیمت لذت ببرید.


چگونه از کد تخفیف استفاده کنیم؟

بعد از انتخاب فروشگاه و کالای مورد نظر خود در سایت تخفیف هات که در دسته بندی های مشخص قرار داده شده است، بر روی گزینه "کد تخفیف" کلیک نمایید. پس از آن در صفحه جدید کد تخفیف و سایر توضیحات برای شما نمایش داده می شود. با کپی کد تخفیف نمایش داده شده در سایت تخفیف هات می توانید وارد صفحه فروشگاه شوید و کد تخفیف را در محل مربوطه وارد نموده و از خریدی مقرون به صرفه لذت ببرید.

هر کد تخفیف را چند نفر می توانند استفاده کنند؟

هر کد تخفیف تنها مختص به یک نفر می باشد و هر کسی می تواند از کد تخفیف خود یکبار استفاده کند.


آیا می توانم به شما کد تخفیف پیشنهاد بدهم؟

خیلی هم عالی، شما می توانید از طریق ایمیل و یا شماره تماس با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و کد تخفیف خود را ارسال نمایید. پس از بررسی و تست فعال بودن کد تخفیف ارسالی، آن را در سایت تخفیف هات منتشر می کنیم.


اگر در استفاده از کد تخفیف خود مشکل داشتم چکار کنم؟

کارشناسان ما تمام تلاش خود را انجام داده اند تا توضیحات کامل برای استفاده از کد تخفیف را در سایت تخفیف هات به شما ارائه دهند. در صورت بروز مشکل می توانید سریع به آدرس takhfifhot@gmail.com ایمیل بزنید و یا با پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما به سرعت مشکل شما را حل خواهیم کرد.


اگر کد تخفیف کار نکرد؟

قطعا تمام تلاش مجموعه این است که چنین مشکلی پیش نیاید. تمام کد هایی که توسط تخفیف هات ارائه می شود بررسی شده و در صورت فعال بودن در سایت قرار داده می شود. گاهی ممکن است برخی از فروشگاهها اطلاعات کافی شامل تاریخ انقضا کد را اعلام نکنند و یا فقط برای تعداد محدودی از مشتریان تخفیف بدهند. به همین دلیل سایت تخفیف هات برای هر کد تخفیف امتیاز و ثبت نظر را قرار داده است تا در صورت بروز چنین مشکلاتی کاربران امتیاز و نظر خود را اعلام نمایند. کارشناسان ما نظرات و امتیازهای ثبت شده توسط شما کاربران عزیز را بررسی و ترتیب اثر می دهند.


چگونه نظر خود را در ارتباط با تخفیف هات ابراز کنم؟

شما در پایین صفحه هر کد تخفیف می توانید نظر و امتیاز خود را درج نمایید. همچنین می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را به آدرس takhfifhot@gmail.com ایمیل نمایید. نظرات شما برای ما در مجموعه تخفیف هات بسیار ارزشمند و مهم می باشد.