کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

تخفیف 35% خرید سنگ فیروزه

معتبر تا 3 روز بعد
35%تخفیف 35% خرید سنگ فیروزه
.

 •    سایر

 • تخفیف 35% خرید سنگ فیروزه

  35% ( سود شما در این خرید : 80,780 تومان )
  3435 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 230,820 تومان
  • 150,040 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع سنگ فیروزه را تا 35% تخفیف از سایت دیجی استایل خریداری کنید.

  خرید کنید

  خصوصیات سنگ زیبای فیروزه: 

  از سنگ های بسیار قدیمی که مدت های زیادی است در ایران شناخته شده است فیروزه است. خواص فیروزه بسیار زیاد است. از خواص سنگ فیروزه اصل میتوان تقویت چشم نام برد. برای تقویت چشم و درمان بعضی از بیماری ها میتوان از سنگ فیروزه اصل استفاده کرد. اگر دید خود را در شب از دست داده اید میتوانید این سنگ را به صورت سرمه در بیاوریدو  از آن استفاده کنید و سلامت چشم شما به مرور زمان باز میگردد. از خواص سنگ فیروزه نیشابور میتوان به درمان گلو درد اشاره کرد.
  اگر این سنگ را بر روی چاکرای گلوی خود بگذارید ،  علاوه بر کم کردن و بهبود درد گلو به تقویت تارهای صوتی نیز کمک میکند. از خواص سنگ فیروزه اصل میتوان به درمان شکم درد اشاره کرد. در قدیم سنگ فیروزه نیشابور را به صورت پودر در می آوردند و به فردی که دل درد داشتند میخوارندند و فرد دردش بهبود پیدا میکرد. علاوه بر خواص این سنگ  بر روی درد های جسمی، میتوان از سنگ فیروزه نیشابور برای درمان دردهای روحی نیز استفاده کرد. سنگ فیروزه نیشابور برای تسکین دردهای روحی بسیار مناسب است و اضطراب را همچنین کم میکند.                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                 نتیجه تصویری برای سنگ فیروزه

  خواص سنگ فیروزه:

  اگر فردی غمگین و افسرده هستید با داشتن سنگ فیروزه اصل شادابی را همیشه به خود ببخشد. افرادی که غمگین هستند و یا انرژی کافی ندارند با استفاده از این سنگ میتوانند برای خود انرژی فراهم کنند. اگر فردی هستید که اعتماد به نفس کافی ندارید با همراه داشتن تیکه از فیروزه میتوانید جرات خود را بالا ببرید و اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کند. افراد زیادی هستند که با کابوس های شبانه دست و پنجه نرم میکنند برای رفع این کابوس ها میتوانید همراه خود یک تکه فیروزه داشته باشید. فیروزه انرژی ها و نیروهای مثبت را جذب میکند و نیروها و انرژی های منفی را دفع میکند برای همین از دیدن کابوس در فرد جلوگیری میشود.
  اگر حشره ای بدن شما را نیش زد به راحتی میتوانید با فیروزه نیش آن حشره را رفع کنید. برای دفع نیش حشرات دیگر نیز فیروزه کاربرد دارد. این سنگ کمک به بهبود عملکرد کلیه میکند و غده های بدن را نیز تنظیم میکند. این سنگ به نواحی که در معرض خطر ویروس ها و آلودگی ها هستند کمکم میکند تا این آلودگی ها رفع شود. از دیگر خواص این سنگ معجزه آسا میتوان به بیدار شدن نیروهای درونی بدن افراد، درمان انواع بیماری های معده، درمان انوع سردرد و میگرن، درمان بادفتق، درمان درد ریح، درمان جنون، درمان صرع، درمان سنگ کلیه و درمان بیماری های طحال نام برد.

  آرامش بخش بودن فیروزه:

  فیروزه مظهر خوش یمنی، آرامش و ساکن بودن، محافظت در برابر تمامی نیروهای منفی و بد است. اگر دچار چشم زخم هستید میتوانید از این سنگ استفاده کنید. همچنین میتوانید به هنگام مسافرت از این سنگ استفاده کنید چرا که محافظ شما خواهد بود. خواص این سنگ استثنایی آن قدر زیاد است که گفتن آن تمامی ندارد. یکی از سایت هایی که میتوانید به کمترین قیمت سنگ فیروزه تهیه کنید سایت دیجی کالا  است  و یا با استفاده از کد تخفیف دیجیکالا و کدتخفیف دیجی استایل ارزانتر از همه جا خرید کنید. فیروزه در اجسام مختلف به کار برده میشود تا نگهداری آن آسان تر شود.از سنگ فیروزه میتوان جواهر و زیور آلات زیبایی تهیه کرد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی استایل
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%