تخفیف تا 32% خرید سفید کننده دندان

32% تخفیف تا 32% خرید سفید کننده دندان

*توضیحات فروشگاه اینترنتی  دیجی کالا، فروشنده سفید کننده های دندان: 

خمیر دندان سفید کننده کرست سری  D3 White Brilliance مدل Perfection حجم 75 میلی لیتر با 32% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا وجود دارد.

 *خصوصیات خمیر دندان های سفید کننده:

سفید کننده دندان ها یکی از محبوب ترین چیز های مورد استفاده بشر در دوره اخیر است که باعث زیبایی دندان ها و در نهایت چهره میشود.همینطور سفید کننده های دندان باعث بهبود اعتماد به ‌نفس بسیاری از مردم شده است.دندان های ما بخاطر مصرف زیاد چای، سیگار یا هر دلیل دیگری زرد می شود. خب همه ما دوست داریم دندان های سفیدی داشته باشیم.
وقتی که از خمیر دندان سفید کننده خودمان ناامید میشویم به دنبا راه های مختلف برای سفید کننده دندان میگردیم، از دوست و اشنا سراغ انواع خمیر دندان سفید کننده  ها را میگیریم.  استفاده از انواع سفید کننده دندان ها ممکن است درست و یا نادرست باشد وبعضی سفید کننده دندان ها به دندان هایمان اسیب برسانند. بعضی ها از ژل های سفید کننده ،پودر سفید  کننده یا حتی قلم سفید کننده استفاده می کنند اما بهتر نیس انتخاب درست خمیر دندان سفید کننده را امتحان کنیم تا از زرد شدن دندان ها جلوگیری کنیم؟
سفید کردن دندان ها روشهای گوناگونی دارد.ژل سفید کننده دندان می توانند آسیب زا باشند و همچنین  مصرف مداوم این ژل سفید کننده باعث ترک خوردگی و شکستگی وآسیب طولانی مدت می شود  پودر سفید کننده نیز خطراتی از جمله ترک خوردگی دندان و استفاده بیش از حد از پودر سفید کننده دندان ها و ژل‌ سفید کننده دندان به مرور شکستگی دندان‌ها بدنبال دارد.
قلم سفید کننده دندان حاوی غلظت کمی از مواد سفید کننده دندان هستند. در حالی که ژل  سفید کننده دندان مورد استفاده در روش های حرفه ای غلظت بالایی دارند.قلم  سفید کننده دندان می تواند مینای دندان را بردارد که ممکن است به طور موقت موجب حساسیت دندان و تحریک بافت نرم دهان و لثه شود.همچنین قلم سفید کننده دندان سوزش لثه و حساسیت به مواد سرد و گرم بعد از استفاده از این ماده رایج است. 
  یکی از بهترین خمیردندان سفید کننده  خمیر دندان کرست است که دارای عصاره و سفید کنندگی قوی می باشد.و باعث استحکام دندان ها نیز میشود.دیجی کالا با کیفیت ترین خمیر دندان ها را با قیمت ارزان به فروش میرساند که میتوانید از طریق تخفیف سایت انها را با تخفیف خریداری کنید.
 نظرات کاربران در مورد این محصول: از نظر کاربران این محصول ارزش خرید کردن را دارد.
تخفیف هات
درصد تخفیف 40
نوع تخفیف پیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشنده دیجی کالا
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده
  • تولیدکننده: کرست
  • مدل کالا: Perfection
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 41,000 تومان
  • 28,000 تومان
32% تخفیف
سود شما در این خرید : 13,000 تومان

خرید کنید

برچسب ها: ورزش،سلامت وپزشکی, لوازم بهداشتی, بهداشت دهان و دندان, دیجی کالا, 40%