تخفیف 29% ویژه سفید شدن پوست صورت سبزه

معتبر تا 4 روز بعد
29%تخفیف 29% ویژه سفید شدن پوست صورت سبزه
.

 •    سایر

 • تخفیف 29% ویژه سفید شدن پوست صورت سبزه

  29% ( سود شما در این خرید : 131,000 تومان )
  2302 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 450,000 تومان
  • 319,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کرم های پوست را تا 29% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع کرم:

  انواع لوازم زیبایی صورت و کرم سفید کننده پوست را با رضایتمندی 29% از مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند تخفیف ویژه  از  جشنواره دیجی کالا تهیه کنید.و یا با کد تخفیف خانومی از تخفیف هات ارزانتر خریداری نمایید.

  خصوصیات کرم سفید کننده پوست:

  پوست صورت بسیار حساس است به طوری که در فصل تابستان و حتی در فصل زمستان باید از کرم های مراقبت کننده پوست استفاده کرد. در صورت استفاده نکردن کرم هایی  مانند کرم ضد آفتاب باعث سوختگی شدید پوست میشود و فرایند پیر شدن صورت سریع تر اتفاق می افتد. برای جلوگیری از این اتفاق ها و جلوگیری از پیری زودرس پوست صورت باید از کرم هایی مانند کرم ضد آفتاب، کرم دور چشم ، کرم شب و... استفاده کرد.
  البته علاوه بر این ها برای کسانی که قصد سفید شدن پوست صورت سبزه خود را دارند میتوانند با استفاده از کرم ضد آفتاب و کرم های دیگر از سبزه شدن بیشتر پوست سبزه خود جلوگیری کنند. همچنین استفاده از کرم دور چشم و کرم شب بی تاثیر نیست چرا که اگر افرادی که پوست صورتشان سبزه است دور چشم هایشان چروک بشود، صورت آن ها حالتی بد به خود میگیرند. البته برای سفید شدن پوست صورت میتوانید از کرم پودر استفاده کنید.
  استفاده از کرم پودر در طول روز باعث سفید شدن پوست صورت سبزه برای چند ساعت میشود اما اگر قصد سفید شدن پوست صورت سبزه خود را دارید میتوانید به غیر از کرم های پودر از کرم سفید کننده پوست والنسی استفاده کنید. این محصول کیفیتی بسیار بالا دارد و باعث شفافیت و سفید شدن پوست صورت سبزه تا 2 درجه میشود.


                                      


  علاوه بر سفید شدن پوست صورت سبزه همچنین برای سفید شدن نواحی تیره گردن میتوانید از این محصول استفاده کنید. کیفیت این محصولات بسیار بالا است و میتوانید انواع کرم ها مانند کرم  ضد آفتاب، کرم دور چشم و کرم  شب و کرم  پودر را از سایت دیجی کالا خرداری کنید. تنوع این محصولات از قبیل: کرم ضدآفتاب، کرم برای دور چشم، و کرم های شب در این سایت بسیار زیاد است .

  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نظرات مثبت این محصول: کیفیت بالا. عالی. عملکرد واقعی.
  نظرات منفی این محصول: سنگین و چرب. بی تاثیر.
  جمع بندی نظرات کاربران: این محصول ارزش خرید کردن را دارد. 


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%