فروش سطل آشغال و زباله تا 65% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
65%فروش سطل آشغال و زباله تا 65% تخفیف
.

 •    سایر

 • فروش سطل آشغال و زباله تا 65% تخفیف

  65% ( سود شما در این خرید : 9,750 تومان )
  2242 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 15,000 تومان
  • 5,250 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع سطل آشغال را از سایت دیجی کالا با 65% تخفیف ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده سطل زباله: 

  انواع لوازم شستشو و نظافت نظیر سطل آشغال و سطل زباله کابینتی را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 65% تخفیف ویژه خریداری کنید.

  خصوصیات سطل زباله: 

  انواع سطل زباله در جشنواره دیجی کالا با 65%تخفیف ویژه موجود است. سطل آشغال دارای رنگبندی سبز آبی، صورتی، صورتی روشن، سفید و ... میباشد. جنس سطل آشغال می تواند از پلاستیک، استیل و ... باشد و استفاده از این محصولات در محیط های مرطوب مانند سرویس حمام و دستشویی و خشک کارایی دارد. ابعاد سطل زباله با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. با توجه به وزن کم محصولات در هنگام نظافت محیط می توانید سطل را به راحتی جا به جا کرده و زباله های داخل را خالی کنید. این محصولات شامل سطل زباله کابینتی و ... نیز می باشد. هر یک از این محصولات را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف خریداری کنید.

  نظرات کاربران در مورد محصول: 
  نقاط قوت این محصول: از ویژگی های مثبت سطل آشغال پلاستیکی که خریداران محصول به آن اشاره کرده اند ابعاد کوچک و جمع و جور و قیمت مناسب است.
  نقاط ضعف این محصول: از ویژگی های منفی سطل آشغال پلاستیکی که خریداران محصول به آن اشاره کرده اند جفت نشدن در با سطل است و برخی از خریداران نیز از سایز کوچک محصول نا راضی بوده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 65% خریداران این محصول از خرید خود رضایت داشته اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%