لوگو تخفیف هات

تخفیف 16% خرید سس سویا

16 درصد
0
106
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
16%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون واردکردن کد تخفیف و فقط با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع سس سویا را با 16% تخفیف از فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
82,700
سود شما
12,910
قیمت جدید
69,790

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع سس سویا:

انواع سس قارچ،گوجه   ، سس خردل و سس مایونز در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه و به همراه کدتخفیف دیجی کالا و  تخفیف باسلام  برای مشتریان فراهم شده است.

 

خصوصیات سس سویا: 


سس سویا نوعی چاشنی غذایی بسیار شور و  به رنگ زرشکی تیره است که برای تهیه بسیاری از غذاها از آن استفاده می‌شود. این سس که در واقع از دانه‌های سویا تهیه می‌شود، برای طعم دادن به انواع سوپ‌، انواع کباب گوشت، ماهی، مرغ، فست فود ها و حتی تهیه انواع دیگر سس‌ مانند سس گوجه، سس مایونز، سس خردل کاربرد دارد.

 


 

 

طرز تهیه این محصول

 

این سس رو از دونه های سویا که با غلات تفت داده شده مثل برنج گندم و جو مخلوط می شه، تهیه می کنن. اونها رو به حالت خمیر درمیارن و برای چند ماه در یک جا نگه میدارند تا فرایند ترکیب آن کامل انجام شه و پس از سپری شدن چند ماه اون رو از صافی رد کرده و در شیشه ها میریزن.عادت به مصرف سس سویا داشته باشید.مصرف این سس به نسبت سس های دیگه مانند سس خردل، سس مایونز و حتی سس گوجه  در کنار انواع غذاها مانند فست فود مفیدتره و مصرف اون به همه افراد و گروه های سنی حتی کودکان هم توصیه میشه چرا که این سس چربی نداره.

 

نظرات کاربران در مورد این محصول

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعداد زیادی از کاربران دیجی کالا از طعم و مزه عالی  این محصول رضایت کامل داشته اند

 

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه