لوگو تخفیف هات

تخفیف 60% خرید سرویس خواب نوزاد

60 درصد
0
104
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
60%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید سرویس خواب نوزاد را از سایت دیجی کالا با 60% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
350,000
سود شما
210,000
قیمت جدید
140,000

خصوصیات سرویس خواب نوزاد:

برای لباس نوزادی یکی از لوازم اتاق خواب، سرویس خواب نوزاد است که در خرید این محصول والدین باید دقت و حساسیت بالایی داشته باشند. جنس پارچه ی استفاده شده در سرویس خواب نوزاد اهمیت بالایی دارد زیرا کودکان و نوزادان تازه متولد شده دارای پوست های بسیار حساس هستند که احتمال دارد پوست آن ها با برخی از پارچه ها ناسازگاری داشته باشد و دچار التهاب و مشکل شود.سرویس خواب 10 تکه نوزادی موجود در دیجی کالا تهیه شده از الیاف 60% نخی است هیچ حساسیتی را برای نوزاد به وجود نمی آورد.

این سرویس خواب شامل یک عدد لحاف، یک عدد کاور لحاف، دو عدد بالش و روبالشی، یک عدد ملحفه دو عدد محافظ 50* سانتی متر130 و یک محافظ 50*74 سانتی متراست. ابعاد بسته بندی این مدل سرویس خواب نوزاد 45*25*45 سانتی متراست. ابعاد ملحفه 120*150 سانتی متر است. ابعاد بالش و روبالشی ها 35*45 سانتی متر است. ابعاد لحاف 100*150 سانتی متر است.

 از ویژگی های مثبت این محصول پارچه 60% تهیه شده از پنبه، رنگ گیاهی و به صورت رنفورس، ضد حساس بودن الیاف پارچه و رنگ، لطافت و راحتی، طراحی و زیبایی و ثبات رنگ در شستشو می توان اشاره کرد. قیمت سرویس خواب نوزاد 10 تکه با توجه به کیفیت خوب پارچه و دوخت خوب محصول بسیار مناسب است و نسبت به قیمت ارزش خرید با کد تخفیف بالایی دارد.

نظرات کاربران در مورد این محصول:

نقاط قوت: جنس نرم و لطیف پارچه، دوخت خوب و ریز کاری های به کار رفته در دوخت این مدل سرویس خواب نوزاد از ویژگی های مثبت است که خریداران این کالا از سایت باسلام به آن اشاره داشته اند.
نقاط ضعف: یکی از ویژگی های منفی این کالا نداشتن بسته بندی شکیل است که برای هدیه دادن جلوه ی زیبایی ندارد و باید به فکر بسته بندی شکیل و زیبا برای هدیه دادن باشید.
جمع بندی نظرات کاربران: 60% خریداران این کالا از خرید خود رضایت کامل داشته اند و استفاده از این محصول برای نوزادان با پوست های حساس پیشنهاد می شود.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه