تخفیف 55% خرید سرویس خواب نوزاد

معتبر تا 1 ماه بعد
55%تخفیف 55% خرید سرویس خواب نوزاد
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده سرویس خواب نوزاد: 

  انواع مدل سرویس خواب های نوزاد ، سرویس خواب جدید و سرویس خواب نوجوان در دیجی کالا موجود است که قیمت سرویس خواب ها تا 55% کاهش یافته است.

  خصوصیات سرویس خواب نوزاد:

   یکی از لوازم اتاق خواب که برای سیسمونی نوزاد لازم است سرویس خواب نوزاد است که در خرید این محصول والدین باید دقت و حساسیت بالایی داشته باشند. جنس پارچه ی استفاده شده در سرویس خواب نوزاد اهمیت بالایی دارد زیرا کودکان و نوزادان تازه متولد شده دارای پوست های بسیار حساس هستند که احتمال دارد پوست آن ها با برخی از پارچه ها ناسازگاری داشته باشد و دچار التهاب و مشکل شود.سرویس خواب 10 تکه نوزادی موجود در دیجی کالا تهیه شده از الیاف 100% نخی است هیچ حساسیتی را برای نوزاد به وجود نمی آورد.

  این سرویس خواب شامل یک عدد لحاف، یک عدد کاور لحاف، دو عدد بالش و روبالشی، یک عدد ملحفه دو عدد محافظ 50* سانتی متر130 و یک محافظ 50*74 سانتی متراست. ابعاد بسته بندی این مدل سرویس خواب نوزاد 45*25*45 سانتی متراست. ابعاد ملحفه 120*150 سانتی متر است. ابعاد بالش و روبالشی ها 35*45 سانتی متر است. ابعاد لحاف 100*150 سانتی متر است.

   از ویژگی های مثبت این محصول پارچه 100% تهیه شده از پنبه، رنگ گیاهی و به صورت رنفورس، ضد حساس بودن الیاف پارچه و رنگ، لطافت و راحتی، طراحی و زیبایی و ثبات رنگ در شستشو می توان اشاره کرد. قیمت سرویس خواب نوزاد 10 تکه با توجه به کیفیت خوب پارچه و دوخت خوب محصول بسیار مناسب است و نسبت به قیمت ارزش خرید بالایی دارد.

  نظرات کاربران در مورد این محصول:
  نقاط قوت: جنس نرم و لطیف پارچه، دوخت خوب و ریز کاری های به کار رفته در دوخت این مدل سرویس خواب نوزاد از ویژگی های مثبت است که خریداران این کالا به آن اشاره داشته اند.
  نقاط ضعف: یکی از ویژگی های منفی این کالا نداشتن بسته بندی شکیل است که برای هدیه دادن جلوه ی زیبایی ندارد و باید به فکر بسته بندی شکیل و زیبا برای هدیه دادن باشید.
  جمع بندی نظرات کاربران: 80% خریداران این کالا از خرید خود رضایت کامل داشته اند و استفاده از این محصول برای نوزادان با پوست های حساس پیشنهاد می شود.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهترکیه

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف 55% خرید سرویس خواب نوزاد

  55% ( سود شما در این خرید : 61,000 تومان )
  816 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 110,000 تومان
  • 49,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید سرویس خواب نوزاد را از سایت دیجی کالا با 55% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %60