لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بیمتو تا 250 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو و بدنه

کد تخفیف بیمتو تا 250 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو و بدنه

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از 250 هزارتومان تخفیف خرید بیمه بدنه خودرو از بیمیتو برای اولین سفارش خود بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 200000 هزار تومانی بیمه دات کام ویژه شخص ثالث

کد تخفیف 200000 هزار تومانی بیمه دات کام ویژه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف بیمه دات کام ویژه خرید بیمه شخص ثالث از 200000 هزار تومان تخفیف از بیمه تعاون و بیمه سرمد بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت بیمه دات کام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

کد تخفیف کارنامه تا 50000 تومانی ویژه بازدید و کارشناسی خودرو

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 50000 تومانی تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناسی خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

کارشناسی خودرو کارنامه با 25% تخفیف

با استفاده از کد اختصاصی تخفیف هات می توانید از هدیه 25% تخفیف کارشناسی خودرو در وبسایت کارنامه تا سقف تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "کارشناس خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت کارنامه برای شما اعمال شود.

50 هزارتومان حداکثر تخفیف
25% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

تخفیف 100% کارنامه فروش خودرو بهمراه کارشناسی رایگان

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات وارد سایت کارنامه شده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا از فروش سفارشی خودرو و کارشناسی خودرو به صورت کاملا رایگان توسط وبسایت کارنامه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

کدتخفیف کارنامه تا 500 هزار تومان ویژه فروش فوری خودرو

با استفاده از لینک اختصاصی کارنامه می توانید از 500 هزارتومان هدیه روی قولنامه برای فروش خودرو از وبسایت کارنامه بهره مند شوید.جهت ورود به سایت و استفاده از خدمات این سایت می بایست بر روی "فروش خودرو" کلیک نمایید.

500,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
جشنواره بیمه بازار تخفیف 300 هزارتومانی

جشنواره بیمه بازار تخفیف 300 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان بیمه سالیانه تکمیل درمان، 200 هزارتومان بیمه بدنه خودرو، 150 هزارتومان بیمه شخص ثالث و عمر، 80 هزارتومان بیمه ثالث موتور، 70 هزارتومان بیمه مسافرتی و 50 هزارتومان بیمه آتش سوزی بهره مند شوید. جهت استفاده از کدتخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید.

300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف دیجی پی با استفاده از کد معرف

دریافت کد تخفیف دیجی پی با استفاده از کد معرف

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد معرف ذکر شده در دیجی پی ثبت نام کنند و سپس کد معرف خود را در اختیار دیگران قرار دهند و شانس خود را برای برنده شدن جوایز مختلف از جمله سکه بهار آزادی افزایش دهند.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف بیمه بازار تا  160000 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث

کدتخفیف بیمه بازار تا 160000 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف از 160000 هزارتومان تخفیف بیمه بازار برای اولین خرید شخص ثالث از بیمه تعاون برای بیمه هایی با مبلغ بالای 1 میلیون و 500 هزارتومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا وارد سایت مربوطه شوید و تخفیف برای شما اعمال شود.

1500000 تومان برای حداقل بیمه
سفارش اول
160,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف دفتر شما تا 22% ویژه اشتراک دفتر مجازی

کدتخفیف دفتر شما تا 22% ویژه اشتراک دفتر مجازی

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف برای پلن های 3 ماهه 10% و برای پلن های 6 ماهه 15% و برای پلن های یک ساله از 22% تخفیف بهره مند شوند.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دفتر شما برای شما منظور گردد.

22% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
 تخفیف ویژه دیجی پی تا 10% جهت پرداخت قبض

تخفیف ویژه دیجی پی تا 10% جهت پرداخت قبض

شما می توانید با پرداخت قبض خود از طریق اپلیکیشن دیجی پی از 10% هدیه نقدی این اپلیکیشن بهره مند می شوید. این مبلغ هدیه به اعتبار کیف پولتان اضافه شده و شما برای خرید شارژ، اینترنت یا طرح ترافیک می توانید از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است محدودیت استفاده از این طرح روزانه 3 قبض و ماهانه 10 قبض می‌باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 150 هزارتومان

کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 150 هزارتومان

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 150 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث بهره مند شوند. برای دریافت کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

کد تخفیف گروهی:

امروزه ایده های زیادی در خصوص کسب و کارهای اینترنتی ارائه شده است. یکی از موفق ترین ایده‌ها سایت های تخفیف گروهی است. در این سایت های تخفیف گروهی شما می‌توانید به صورت آفلاین و آنلاین(برخط) ، کدتخفیف خریداری شده‌‌ی خود را مشاهده و یا از آنها استفاده نمائید و روزانه ده‌ ها پیشنهاد جهت خرید های ارزان قیمت و به صرفه را دریافت نمایید. شما می‌توانید تنها با چند کلیک این پیشنهادات را خریداری کرده و با دریافت کدهای اختصاصی، از آن‌ها لذت ببرید. ما در ادامه چند مورد از بهترین پیشنهادات دارای تخفیف نت برگ، تخفیفان و ... که از سایت های تخفیف گروهی هستند را به شما معرفی می کنیم.

سرویس خودرو امری واجب و ضروری:

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است بازدهی فنی خودرو ها ارتقا پیدا کند و سطح آسایش برای رانندگان بالاتر برود اما به دلیل وجود پیچیدگی در ساختار خودروهای امروزی دردسرهایی را برای مشتریان بوجود آورده است. به همین دلیل ضروری است که سرویس خودرو به طور مداوم صورت بگیرد تا از بروز خرابی در خودرو جلوگیری به عمل آید.

تخفیف های خرید خانه:

یکی از شیرین لحظاتی که ما تجربه میکنیم خرید خانه است که ما با تلاش فراوان در پی رسیدن به آن هستیم. خرید یک خانه مناسب و رعایت یک سری قواعد کلی می‌تواند باعث رضایت و آسایش خاطر بلند مدت ما بشود و نادیده گرفتن این نکات باعث آزرده خاطر شدن ما می‌شود. از جمله این نکات می‌توان به انتخاب یک محله مناسب برای خرید خانه، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی، حفظ حریم شخصی، پارکینگ، سیسستم سرمایش و گرمایش و ... اشاره کرد. گاهی برای این کار مجبور می‌شویم هفته‌ها و ماه‌ها به محله های مختلف برویم و از خانه های متعددی بازدید کنیم. گاهی عجله ممکن است علاوه بر ایجاد حس پشیمانی ضرر سنگینی را برای ما داشته باشد. سایت های تخفیف گروهی کار را در این حوزه تا حدودی راحت تر کرده اند و پیشنهاد های تخفیف خوبی نیز برای کاربران دارند.

خرید آنلاین بیمه صرفه جویی در وقت و هزینه:

امروزه شهروندان بسیاری از کالاهای مورد نیاز خودشان را به صورت آنلاین خریداری می‌کنند. خرید آنلاین از شیوه‌های مدرن و نوین امروزی است. از این رو مدتی است که خرید بیمه آنلاین نیز به لیست خدمات اینترنتی اضافه شده است و شرکت های بیمه با ارائه خدمات اینترنتی سهم بزرگی را در رفاه و آسایش شهروندان ایفا می‌کنند .از مزایای خرید بیمه های آنلاین میتوان به سهولت در خرید، خدمات پس از فروش و... اشاره کرد.

تخفیف هات ارائه دهنده کد های تخفیف:

اگر قصد خرید ارزان خانه، سرویس خودرو، خرید آنلاین بیمه استفاده از پست پلاس و ... را دارید می‌توانید با استفاده از وب سایت تخفیف هات استفاده کنید و با کدتخفیف، خرید ارزان قیمت را تجربه کنید. تمامی کد تخفیف های موجود در وب سایت تخفیف هات بررسی شده و پس از اطمینان از فعال بودن آنها، کد تخفیف را به شما هدیه می‌دهند. پس اگر قصد خریدی به صرفه و مقرون به صرفه را دارید کد های تخفیف ویژه سایت تخفیف هات را فراموش نکنید. کد تخفیف نت برگ و کد تخفیف تخفیفان را برای تمامی سرویس ها مانند پست پلاس و ... می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات