لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر

خرید ویفر با 50% تخفیف

قیمت قدیم
250,000
سود شما
125,000
قیمت جدید
125,000
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات

دلچسب ترین تنقلات یلدا:

همان طور که میدانید انواع تنقلات شب یلدا شامل انواع میوه ها است که از مهمترین آنها میتوان به هندوانه، انار و خرمالو اشاره کرد. علاوه بر میوه های تازه، انواع تنقلات دیگر نظیر خشکبار و آجیل هم در سفره شب یلدا دیده می شوند. در شب یلدا از انار دان شده برای تنقلات شب یلدا و پذیرایی استفاده می گردد. اما به جز آجیل، از تنقلات شب یلدا می توان به باسلوق های خوشمزه یا انواع شکلات و شیرینی ها نیز اشاره کرد. لواشک انار نیز از تنقلات شب یلدا نیز به حساب می آید .

تنقلات خوشمزه برای مهمانی:

میوه های  خشک یکی از تنقلات تولد به حساب می آید. این روزها  در همه خشکبار فروشی‌ها می‌توانید میوه خشک را پیدا کنید. پف فیل یکی از تنقلات خوشمزه و محبوب  میان کودکان است. می‌توانید از پف فیل به عنوان تنقلات تولد هم به صورت نمکی هم طعم های ادویه ای استفاده کنید. اینکه برای بچه‌ها این امکان را به وجود بیاورید که طعم‌های مختلف پف فیل را به عنوان تنقلات تولد را امتحان کنند برایشان بسیار هیجان انگیز است. چیپس و ماست موسیر یکی دیگر از تنقلات تولد است که خیلی هم طرفدار دارد.

انواع تنقلات تولد:

با ارائه آبمیوه‌های تازه و خوشمزه در کنار انواع تنقلات خوشمزه دیگر می توانید رنگ و عاب خاصی به مهمانی بدهید. ساندویچ‌ها از انواع  تنقلات تول دو سالمی  است که برای جشن تولد بچه‌ها استفاده می شود. از آنجایی که درست کردن و سرو کردنشان نسبت به بقیه غذاها راحت‌تر است جزء تنقلات تولد غذاهای مناسب و راحت برای جشن تولد محسوب می‌شوند. ضمن این‌که مشابه ایده پیتزاها، می‌توانید برای ساندویچ‌ها هم شرایطی پیاده کرد که جنبه سرگرمی برای جشن تولد دارد. میوه و سبزیجات کبابی هنوز هم جزو گزینه‌های مناسب برای جشن تولد نوجوانان شناخته می‌شوند. 

ارائه کد تخفیف خرید تنقلات با تخفیف واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف انواع تنقلات تولد می توانید به وب سایت تخفیف هات به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در این زمینه مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین تنقلات  خوشمزه مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات