کد تخفیف 15% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف 15% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب
.


 • کد تخفیف 15% رزرو هتل و اقامتگاه سایت شب

  15%
  905 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : SHABMORDAD1399


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 هزار تومان تخفیف اولین رزرو هتل و اقامتگاه‌ در وبسایت شب برای سفارش های بالای 350 هزار تومان بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت شب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت شب، سایت اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه بومگردی:

  برای رزرو آنلاین هتل، سوئیت، اقامتگاه بوگردی و ویلا در مازندران می توانید از طریق سایت شب به صورت آنلاین اقدام کنید و با داشتن کد تخفیف شب از تخفیف ویژه بهره مند شوید.

  مشخصات رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بومگردی از سایت شب:

  از آن جایی که زندگی آنلاین در بین همه ی مردم محبوبیت خاصی دارد و جایگاه ویژه ای پیدا کرده است بسیاری از خدماتی که قبلا به صورت حضوری انجام می شد امروزه به صورت آنلاین انجام می شود. صنعت گردشگری هم امروزه با فضای آنلاین آمیخته شده است و کاربران می توانند از سرویس های آنلاین برای گردشگری استفاده کنند. وب سایت شب محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی با گردشگران است که مسافران به صورت کوتاه مدت خانه های مالکین را اجاره می کنند. در وب سایت شب میزبانان تصاویر و اطلاعات محل اقامتی مورد نظر مانند سوئیت، ویلا و ... را ثبت می کنند تا کاربرانی که به دنبال اجاره اقامتگاه بومگردی، سوئیت و ... هستند از طریق وب سایت شب و همچنین با استفاده از کد تخفیف از تخفیف هات برای رزرو آنلاین اقدام کنند.

  از مزایای انتخاب وب سایت شب برای  رزرو آنلاین محل اقامت در شهر های مختلف گفتگو با میزبان پیش از پرداخت رزرو، بیمه ی رایگان اقامت (اقامت گردشگران توسط بیمه سامان به صورت رایگان صورت می گیرد)، تضمین تمیزی محل اقامت و پشتیبانی تا پایان سفر می باشد. گردشگران قبل از رزرو هتل، اقامت بومگردی، سوئیت و ... می توانند در سایت شب عکس ها، ویژگی و قیمت های مکان های اقامتی مختلف را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنند تا با دید دقیق و کلی تصمیم به رزرو پرداخت بگیرند. در استان مازندران ویلا ساحلی، ویلا ییلاقی جنگلی، ویلا استخر دار، آپارتمان ساحلی، سوئیت، خانه باغ و ... در اختیار کاربران است تا با توجه به نیاز خود رزرو را به صورت انلاین انجام دهند و از سفر خود لذت ببرند.
  در همه ی شهر های استان مازندران مانند رامسر، تنکابن، چالوس، بابل، کلاردشت، نوشهر، بهشهر، ایزد شهر، نمک آبرود، سرخ رود، سواد کوه، نور، محمود آباد، دو هزار، فریدون کنار، متل قو، خزر شهر، دریا کنر و... امکان رزرو و اقامت برای گردشگرانی که از طریق شب اقدام می کنند وجود دارد. محدوده ی قیمت ها در این وب سایت گردشگری از 10 هزار تومان تا بیش از 1000000 تومان است که یا توجه به نوع محل مورد نیاز کاربران این قیمت ها متفاوت است. در این وب سایت کاربران می توانند با توجه به امتیازهای ثبت شده برای هر مکان در سایت برای انتخاب و رزرو تصمیم گیری کنند. از طریق سایت شب اماکن رزرو خانه های جنگلی، ساحلی، کوهستانی، کویری و ... به صورت آنلاین وجود دارد و به راحتی امکان پذیر است.
                                 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهشب
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %20