دریافت تخفیف روزانه از سایت سینما تیکت

معتبر تا 14 ساعت بعد
 سایت سینما
.

 • دیگر تخفیف های : سینما تیکت

 • *توضیحات سامانه سینماتیکت ، ارائه دهنده بلیط سینما و کنسرت :

    شما میتوانید با کد تخفیف سینما تیکت از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، برای خرید بلیط سینما و کنسرت سینماتیکت از تخفیف بهره مند شوید.

  *خصوصیات سینما تیکت:

  یکی از سامانه های ایجاد شده توسط اینترنت برای کمک به سریع تر انجام شدن کارها و خرید ها از جمله خرید بلیط سینما و کنسرت، ایجاد سایت های سینما ها می باشد. یکی از مثال های سایت های سینمایی، سایت سینماتیکت می باشد. در واقع شما با وارد شدن به سایت سینماتیکت می توانید به آسانی بلیط فیلم یا کنسرت مورد نظر خود را خریداری نمایید. یعنی دیگر نیازی به حضور در محل خرید بلیط فیلم سینمایی نمی باشد و در سایت سینماتیکت ، فقط با چند کلیک ساده می توانید بلیط را خریداری نمایید. همچنین سایت سینماتیکت برای کاربران خود تخفیفاتی را در قالب کد تخفیف سینماتیکت در نظر میگیرد و شما برای استفاده از کد تخفیف سینما تیکت، کافیست به هنگام پرداخت، کد تخفیف را وارد کرده و از آن استفاده کنید.

  درواقع کد تخفیف سینماتیکت به اقتصادی شدن خرید بلیط نیز کمک می کند. یکی از مزایای خرید بلیط فیلم سینمایی و کنسرت از این طریق، این می باشد که دیگر نیاز نیست صف های طولانی را برای خرید بلیط تحمل کنید فقط کافیست چند دقیقه قبل از شروع فیلم سینمایی یا کنسرت در سینما حضور داشته باشید و چون بلیط شما در سایت سینما ثبت شده است، با وارد کردن کدی که از قبل برای خرید بلیط از سایت دریافت کرده اید در گیشه، میتوانید پرینت بلیط خود را دریافت کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهسینما تیکت
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  دریافت تخفیف روزانه از سایت سینما تیکت

  25%
  598 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  با عضویت در باشگاه سینماتیکت، همه روزه می‌توانید از صفحه سینماتخفیف بازدید کنید و با انتخاب فیلم مورد نظرتان، سینما و سانس‌های تخفیف‌دار را ببینید. برای ورود به وبسایت سینما تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر، فرهنگ و آموزشی, خرید بلیط، سینما و تئاتر, سینما تیکت, 30%