کد تخفیف بیمه دات کام تا 30 هزار تومان ویژه بیمه آتش سوزی

معتبر تا 1 ماه بعد
کد تخفیف بیمه دات کام تا 30 هزار تومان ویژه بیمه آتش سوزی
.

 • دیگر تخفیف های : بیمه دات کام

 • *توضیحات سایت بیمه دات کام، ارائه دهنده بیمه آتش سوزی :

  سایت بیمه دات کام با ارائه خدمان بیمه گوناگون از جمله بیمه آتش سوزی در تلاش است ضررهای اینگونه حوادث را برای افراد به حداقل برساند. هم‌اکنون درسایت تخفیف هات امکان استفاده از این بیمه به صورت کد تخفیف بیمه دات کام فراهم شده است. 
  *خصوصیات بیمه:
  آتش سوزی جزو حوادثی است که میتوان گفت بیشتر ضرر هارا می‌تواند به افراد یک خانه برساند، از سوختن و تخریب خانه تا وسایل ضروری یا ارزشمند آن، پس با بیمه منزل خود با سایت بیمه دات کام میتوانید از بسیاری از این ضررهای مالی جلوگیری کنید.شما با بیمه خانه ی خود میتوانید اطمینان داشته باشید که پس از بروز اینگونه حوادث بیمه ی آتش سوزی سایت بیمه شما به دادتان خواهد رسید و نگرانی مالی ای نخواهید داشت.شما در این سایت  میتوانید به صورت آنلاین و راحت بیمه خانه ی خود را انجام دهید و درصف های طولانی ادارات بیمه منتظر نمانید. همچنین با انواع دیگر بیمه خانه غیر از این نوع بیمه آشنا شوید.

  اگر در کلان شهر زندگی میکنید میدانید که با سیستم های غیر استاندارد گاز رسانی بعضی خانه ها بیمه منزل خصوصا بیمه آتش سوزی چقدر حیاتی است. خصوصا اینکه با این بیمه آتش سوزی با سایت بیمه دیگر نگران هزینه های بیشتر و اضافی این حوادث در کلان شهرها درگیر نخواهید بود.سایت بیمه این بیمه منزل را در دو نوع پوشش خطر های اصلی و پوشش هزینه های اضافی ارائه می دهد که برای پوشش هزینه های اضافی باید بیمه آتش سوزی خطرهای اصلی را نیز دریافت کرده باشید زیرا این یک بیمه ی جانبی است و تنها کاربرد ندارد. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمه دات کام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف بیمه دات کام تا 30 هزار تومان ویژه بیمه آتش سوزی

  10%
  304 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : BMf1b356760


  نحوه استفاده :
  ازطریق سایت تخفیف هات باواردکردن کد تخفیف، می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی برای خرید بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای سفارش بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, فروش بیمه, بیمه دات کام, 10%