لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف سایت بیمه دات کام تا 160 هزار تومان ویژه بیمه شخص ثالث

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
1311
4.3
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات با واردکردن کد تخفیف، می‌توانید از 160 هزارتومان تخفیف سایت بیمه دات کام برای بیمه شخص ثالث خودرو بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. برای ورود به سایت بیمه دات کام روی "خرید کنید" کلیک کنید.

h-salesbm
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سایت بیمه دات کام، ارائه دهنده انواع بیمه:

سایت بیمه دات کام با ارائه خدمان بیمه گوناگون از جمله خرید بیمه آتش سوزی در تلاش است ضررهای اینگونه حوادث را برای افراد به حداقل برساند. هم‌اکنون درسایت تخفیف هات امکان استفاده از این بیمه به صورت کوپن تخفیف و کد تخفیف بیمه دات کام فراهم شده است.

خصوصیات بیمه:

آتش سوزی جزو حوادثی است که میتوان گفت بیشتر ضررها را می‌تواند به افراد یک خانه برساند، از سوختن و تخریب خانه تا وسایل ضروری یا ارزشمند آن، پس با بیمه منزل خود با سایت بیمه دات کام میتوانید از بسیاری از این ضررهای مالی با کوپن تخفیف جلوگیری کنید.شما با بیمه خانه ی خود میتوانید اطمینان داشته باشید که پس از بروز اینگونه حوادث بیمه ی آتش سوزی سایت بیمه شما به دادتان خواهد رسید و نگرانی مالی ای نخواهید داشت.شما در این سایت میتوانید به صورت خرید آنلاین و راحت بیمه خانه ی خود را با کوپن تخفیف بیمه دات کام انجام دهید و درصف های طولانی ادارات بیمه منتظر نمانید. همچنین با انواع دیگر بیمه خانه غیر از این نوع بیمه آشنا شوید.

 

بیمه


 

اگر در کلان شهر زندگی میکنید میدانید که با سیستم های غیر استاندارد گاز رسانی بعضی خانه ها بیمه منزل خصوصا بیمه آتش سوزی چقدر حیاتی است. خصوصا اینکه با این بیمه آتش سوزی با سایت بیمه دیگر نگران هزینه های بیشتر و اضافی این حوادث در کلان شهرها درگیر نخواهید بود.سایت بیمه این بیمه منزل را در دو نوع پوشش خطر های اصلی و پوشش هزینه های اضافی ارائه می دهد که برای پوشش هزینه های اضافی باید بیمه آتش سوزی خطرهای اصلی را نیز دریافت کرده باشید زیرا این یک بیمه ی جانبی است و تنها کاربرد ندارد. با کدتخفیف هم میتوانید انواع بیمه را دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد