کد تخفیف 30 هزار تومانی سایت بیمه دات کام برای آتش سوزی

کد تخفیف 30 هزار تومانی سایت بیمه دات کام برای آتش سوزی

*توضیحات سایت بیمه دات کام، ارائه دهنده بیمه آتش سوزی :

سایت بیمه دات کام با ارائه خدمان بیمه گوناگون از جمله بیمه آتش سوزی در تلاش است ضررهای اینگونه حوادث را برای افراد به حداقل برساند. هم‌اکنون درسایت تخفیف هات امکان استفاده از این بیمه به صورت تخفیف دار فراهم شده است. 
*خصوصیات بیمه:
آتش سوزی جزو حوادثی است که میتوان گفت بیشتر ضرر هارا می‌تواند به افراد یک خانه برساند، از سوختن و تخریب خانه تا وسایل ضروری یا ارزشمند آن، پس با بیمه منزل خود با سایت بیمه دات کام میتوانید از بسیاری از این ضررهای مالی جلوگیری کنید.شما با بیمه خانه ی خود میتوانید اطمینان داشته باشید که پس از بروز اینگونه حوادث بیمه ی آتش سوزی سایت بیمه شما به دادتان خواهد رسید و نگرانی مالی ای نخواهید داشت.شما در این سایت  میتوانید به صورت آنلاین و راحت بیمه خانه ی خود را انجام دهید و درصف های طولانی ادارات بیمه منتظر نمانید. همچنین با انواع دیگر بیمه خانه غیر از این نوع بیمه آشنا شوید.

اگر در کلان شهر زندگی میکنید میدانید که با سیستم های غیر استاندارد گاز رسانی بعضی خانه ها بیمه منزل خصوصا بیمه آتش سوزی چقدر حیاتی است. خصوصا اینکه با این بیمه آتش سوزی با سایت بیمه دیگر نگران هزینه های بیشتر و اضافی این حوادث در کلان شهرها درگیر نخواهید بود.سایت بیمه این بیمه منزل را در دو نوع پوشش خطر های اصلی و پوشش هزینه های اضافی ارائه می دهد که برای پوشش هزینه های اضافی باید بیمه آتش سوزی خطرهای اصلی را نیز دریافت کرده باشید زیرا این یک بیمه ی جانبی است و تنها کاربرد ندارد. 

تخفیف هات
درصد تخفیف 10
نوع تخفیف کد تخفیف
ارائه دهنده / فروشنده بیمه
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
atash03
نحوه استفاده
  • تولیدکننده: بیمه
  • مدل کالا: بیمه
10% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, فروش بیمه, سایت بیمه, 10%