تخفیف 39% خرید ساک نوزاد

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 39% خرید ساک نوزاد
.

 •    سایر

 • تخفیف 39% خرید ساک نوزاد

  39%
  1503 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ساک نوزاد را از سایت دیجی کالا با 39% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده ساک نوزاد:

   وسایل مربوط به نوزادان مانند خریدسیسمونی نوزاد، ساک حمل نوزاد و پشه بند تا 39% تخفیف در دیجی کالا موجود میباشد.

  خصوصیات ساک نوزاد:

   یکی از وسایل مورد نیاز نوزادان ساک تولد نوزاد است که معمولا مادران قبل از به دنیا آمدن کودک خود وسایل مورد نیاز کودک برای بیمارستان را درون کیف نوزاد قرار می دهند و برای به آغوش کشیدن کودک خود آماده می شوند. کیف نوزاد برندهای مختلف در رنگبندی متفاوت، مناسب برای دختران و پسران می باشد که در جشنواره دیجی کالا موجود است. ابعاد این ساک تولد نوزاد متفاوت است. ساک نوزاد معمولا از جنس پلی استر است و به وسیله ی زیپ باز و بسته می شود. همچنین ساک نوزاد دارای تعدادی جیب برای قرار دادن انواع وسایل نوزاد مانند لباس، شیشه  شیر و ... است.


  معمولا کیف نوزاد دارای تعداد جیب های مختلفی می باشد و همچنین تعداد آن ها زیاد است. جیب های طرفین کیف بیشتر مناسب قرار دادن شیشه شیر کودک است. ساک نوزاد بند شانه نیز دارا است که حمل ساک را برای افراد راحت تر می کند. ساک تولد نوزاد قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد. ساک های نوزاد به همراه خود معمولا یک تشک تعویض پوشک ست خود را دارا است. انواع ساک حمل نوزاد و وسایل سیسمونی نوزاد را می توانید از دیجی کالا با تخفیف ویژه تهیه کنید.

  نظرات کاربران در مورد این محصول: 
  نقاط قوت: خریداران کالا از شیک و جا دار بودن این کیف بسیار راضی بوده اند و اکثر آنها به کیفیت بالای کیف و قیمت مناسبش اشاره داشته اند.
  نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: تقریبا همه ی خریداران ساک نوزاد از خرید خود راضی بوده و به فضای کافی برای وسایل نوزاد، کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا اشاره داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف40%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایتالیا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 40%