کد تخفیف ایران کوک ویژه سفارش غذا رژیم گیاهخواری

منقضی شد
کد تخفیف ایران کوک ویژه سفارش غذا رژیم گیاهخواری
.


 • کد تخفیف ایران کوک ویژه سفارش غذا رژیم گیاهخواری

  10%
  1378 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مواد غذایی رژیم گیاخواری را از سایت ایران کوک با تخفیف های ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی وگ مارکت،فروشنده مواد غذایی رژیم گیاهخواری:

  وگ مارکت انواع محصولات برای آماده سازی غذای گیاهخواری را به افرادی که رژیم گیاهخواری دارند با بهترین پیشنهاد و تخفیف عرضه می کند.

  خصوصیات مواد غذایی رژیم گیاهخواری:

  گیاه خواری به معنای پرهیز از خوردن گوشت جانوران است که ممکن است شامل پرهیز از غذاهایی مانند شیر، فرآورده های لبنی، تخم مرغ که خاستگاه جانوری دارند نیز بشود. چندین نوع گیاه خواری وجود دارد که بسته به نوع آن، جهت گیری افرادی که رژیم گیاهخواری دارند در برابر حیوانات دامی و فرآورده های دامی متفاوت است. عده ای از گیاهخواران در برابر نخوردن یا کمتر خوردن فرآورده های جانوری با آزار و کشتار آن ها نیز مخالفند. امروزه در همه ی کشورهای جهان رژیم گیاهخواری وجود دارد. یکی دیگر از شیوه ها خام گیاه خواری است. در این روش تغذیه گوشت و لبنیات و فرآورده های آن و تخم مرغ به هیچ نوع و صورتی مصرف نمی شود.

  افرادی که رژیم خام گیاه خواری از مواد محرکه مانند قهوه، چای، نوشیدنی های الکلی یا سیگار خود داری می کنند و آن ها را مصرف نمی کنند. غذای مصرفی افرادی که رژیم خام گیاه خواری دارند شامل انواع میوه، سبزی یا سالاد، آجیل و خشکبار مانند مغز گردو، پسته، فندق، بادام، کنجد و انواع جوانه ها از قبیل جوانه گندم، عدس, ماش، نخود، سویا و مواد قندی نظیر عسل، کشمش، خرما، انجیر، شکر قهوه ای و ... است که به صورت خام و طبیعی مصرف می نماید که می توان آن ها را به صورت غذاهای ترکیبی درآورده و مصرف کرد.

  سویا درشت وگ مارکت در بسته ی 450 گرمی برای گیاه خواری و افرادی که رژیم گیاهخواری دارند مناسب استفاده است. سویا درشت تکه های پروتئینی با بافت شبیه گوشت است که می توانید از آن به عنوان جایگزین گوشت در خورشت های گیاهی استفاده کنید.این تکه های درشت سویا قابلیت کباب شدن نیز دارند. از این محصول برای کباب سویا و جایگزین گوشت در خورشت و تهیه ی غذاهایی مانند شوید پلو با سویا و انواع غذای گیاهخواری استفاده می شود. خرید این محصول به افرادی که رژیم گیاهخواری دارند پیشنهاد می شود.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایران کوک
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, تغذیه، تفریح و ورزش, سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی, ایران کوک, 10%