لوگو تخفیف هات

راسان

راسان

درباره راسانشرکت راسان در سال 1376 فعالیت خود را در ایران آغاز کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید انواع شیرآلات تا 50% تخفیف
قیمت قدیم
568,000
سود شما
283,000
قیمت جدید
285,000

 

درباره راسان

شرکت راسان در سال 1376 فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. این شرکت در راستای تولید انواع مدل شیرالات ایرانی و کمک به مشتریان در جهت خرید خوش قیمت شیرآلات با کیفیت و همانند کارآیی شیرآلات آلمانی شروع به فعالیت کرد. این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان در زمینه تولید انواع شیرآلات ساختمانی در حال فعالیت می باشد که به طور جدی برای محصولات خارجی رقیب می باشد.

 

محصولات راسان

شرکت راسان تولید کننده انواع شیرآلات ساختمانی می باشد. این شرکت با استفاده از دستگاه های هوشمند و مواد اولیه مرغوب و همچنین دانش فنی مشاوران و کارشناسان اقدام به تولید انواع مدل شیرآلات و البته حفظ تعادل در قیمت شیرآلات با استاندارد های واقعی کرده است.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات راسان

شرکت راسان همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود تلاش کرده است . از این رو یکی از خدماتی که پس از فروش ارائه می دهد این می باشد که انواع مدل شیرآلات راسان دارای 5 سال ضمانت می باشد. همچنین با تلاش در جهت توسعه کیفیت محصولات بر این باور می باشد که محصول با کیفیت حق مصرف کننده می باشد. همچنین قیمت شیرآلات راسان بسیار مقرون به صرف می باشد. همچنین این شرت در جهت کمک به مصرف کنندگان تخفیف هایی را در قالب کد تخفیف برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

ارائه تخفیف های ویژه فروش محصولات راسان در سایت تخفیف هات

این شرکت برای کمک به مشتریان خود کد تخفیف هایی را در اختیار سایت تخفیف هات قرار داده است و شما با ورود به سایت تخفیف هات می توانید تخفیف ها را مشاهده کرده و به هنگام خرید انواع مدل شیرآلات و شیرآلات ساختمانی با وارد کردن آن ها در فاکتور خرید ارزان تری داشته باشید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد