لوگو تخفیف هات

دنا بالابر

دنا بالابر

آسانسور
1 تخفیف
69

درباره دنا بالابرشرکت دنا بالابر فعالیت خود را در زمینه انواع بالابرها اعم از انواع داربست های معلق و آسانسور در سال 1386 با مدیریت خشایار خشابی زاده در ایران آغاز کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید بالابر و آسانسور با تخفیف ویژه
قیمت قدیم
9,850,000
سود شما
1,182,000
قیمت جدید
8,668,000

 

درباره دنا بالابر

شرکت دنا بالابر فعالیت خود را در زمینه انواع بالابرها اعم از انواع داربست های معلق و آسانسور در سال 1386 با مدیریت خشایار خشابی زاده در ایران آغاز کرد. هدف شرکت دنا بالابر کمک به افراد برای جابه جایی در ساختمان ها و حمل بار در بین طبقات میباشد. همانطور که ذکر شد. ابزار بکار رفته مانند موتور آسانسور و درب آسانسور و همچنین سایر ابزار به کار رفته در این شرکت در بالاترین کیفیت ممکن می باشد. برای اطلاعات از قیمت آسانسور و داربست های معلق و سایر خدمات این شرکت می توانید به سایت آن مراجعه کنید. با تماس نیز می توانید از قیمت آسانسور و سایر خدمات مطلع شوید.

 

محصولات دنا بالابر

طراحي ،توليد و مونتا‍ژ كليه آسانسور و بالابر ها و داربست های معلق از خدمات این شرکت می باشد. خدمات این شرکت براساس تکنولوژی های روز دنیا و استاندارد های جهانی می باشد و همزمان به مشتریان خود مشاوره می دهند .شرکت دنا بالابر همچنین آماده انجام پروژه های صنعتی و ساختمانی در خدمت مشتریان خود می باشد. موتور آسانسور و درب آسانسور هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند.چون موتور آسانسور و درب آسانسور از بخش های مهم و کیفی می باشند.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات دنا بالابر

مشتریان مجموعه دنا بالابر تایید می کنند که تلاش مجموعه دنا بالابر در جهت ارائه خدماتی نظیر آسانسور و داربست های معلق و غیره قابل ستایش می باشد. همچنین این شرکت برای کاهش قیمت آسانسور و سایر خدمات و ارزان تر بودن قیمت آسانسور برای مشتریان تخفیف هایی را در نظر می گیرد.

 

ارائه تخفیف های ویژه دنا بالابر در سایت تخفیف هات

شرکت دنا بالابر در جهت کمک به افراد برای کاهش هزینه ها به هنگام خرید تخفیف هایی را درنظر گرفته است و شما می توانید در سایت تخفیف هات از این تخفیف استفاده کنید. این تخفیف ها در قالب کد تخفیف در سایت تخفیف هات عرضه می شود در نتیجه شما می توانید با قیمت ارزان تری برای ساختمان خود انواع بالابر ها را از این شرکت خرید کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد