خرید دست بند گام شمار با تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
2%خرید دست بند گام شمار با تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : گام شمار

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده دستبند گام شمار:

  گام شمار برند شیاومی و دیگر برندها را بدون داشتن  کد تخفیف از تخفیف هات با تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بخرید.

  خصوصیات دست بند هوشمند:

  مچ بند هوشمند یکی از محصولات و گجت هایی است که ممکن است هر کسی به آن نیاز مشخص و حیاتی داشته باشد. ممکن است یک ورزشکار باشید یا کسی که به ورزش علاقه دارد. در این صورت یک دستبند هوشمندی که اطلاعات بسیار خوبی راجع به مسافت طی شده ی شما یا تعداد قدم هایتان به شما بدهد بسیار مفید خواهد بود. در استفاده از دست بند های هوشمند فقط کسانی که به ورزش علاقه دارند سود نمی‌برند کسانی که به دنبال لاغری یا حتی کارهای پر رفت و آمد مثل بازاریابی هستند نیز می‌توانند از یک دست بند هوشمند به خوبی استفاده کنند. شیاومی یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در ساخت و تولید دستبند گام شمارفعال است.


   افراد پس از استفاده از یک دست بند گام شمار و دریافت اطلاعات دقیق راجع به میزان کالری سوزانده شده شان یا گام هایشان می توانند با بازده و کیفیتی بیشتر از قبل به کارهای ورزشی یا کالری سوزانی خود مشغول شوند. در واقع به ادعای شیاومی و دیگر برندها یک دستبند کالری شمار یا گام شمار بیش از نشان دادن چند عدد صرفا برای استفاده کننده مفید خواهد بود. اگر وسوسه شده اید که یک دستبند گام شمار خوب و با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید باید به شما اطلاع دهیم که می‌توانید انواع و اقسام دستبند های کالری شمار را در سایت دیجی کالا پیدا کنید و همین حالا آن ها را خریداری کنید خبر بهتر اینکه این دستبند ها تا حداکثر 10% به فروش می‌رسند که تخفیفی بی نظیر است. همین حالا می‌توانید انواع دستبند هوشمند گام شمار  را روی سایت دیجی کالا مشاهده کنید.

  نظرات کاربران:

  نقاط  قوت: قیمت ساعت هوشمند مناسب، کیفیت خوب، کارایی بالا.

  نقاط ضعف: برای مچ های خیلی ریز کارایی ندارد.

  جمع بندی نظرات کابران: بیش از 80% از کاربران از خرید این محصول رضایت کامل داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید دست بند گام شمار با تخفیف

  2% ( سود شما در این خرید : 4,800 تومان )
  1277 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 240,000 تومان
  • 235,200 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع دست بند هوشمند را تا 2% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%