لوگو تخفیف هات

خرید زیر قیمت کولر گازی با 26% تخفیف

26 درصد
0
170
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
26%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 26% تخفیف ویژه برای خرید انواع کولر گازی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
49,263,870
سود شما
12,827,870
قیمت جدید
36,436,000

 

کولر گازی ها نوعی دستگاه تهویه هستند که به کمک سیکل تبرید تراکمی، گرما را از اتاق گرفته و آن را در خارج اتاق دفع می‌کنند مانند کولر گازی ال جی ، کولرگازی جنرال همچنین نسبت به امکانات و آپشن ها قیمت کول گازی نیز تغییر میکند. در بعضی کولر گازی ها مانند کولر گازی ال جی یا کولر گازی جنرال امکان معکوس کردن این سیکل یا چرخه وجود داشته و می‌توان کولر را تبدیل به پمپ حرارتی کرد و در فصل زمستان از آن برای گرمایش استفاده کرد.

 

استانداردها و ویژگی های کولر

نسل جدید اسپلیت‌ها، که کولر گازی ال جی یا کولر گازی جنرال نیز دارای اینورتر یا مبدل می‌باشد.با دانستن ویژگی های کولر گازی خوب و تهیه ی آن، می توان دمای مطبوعی را در داخل منزل مسکونی برای ساکنین ایجاد کرد. قیمت کولر گازی در فصل ها و شهرهای مختلف، متفاوت خواهد بود.به غیر از توجه به قیمت کولر گازی به منظور انتخاب اندازه مناسب برای کولر گازی جنرال، محاسبات زیر را انجام دهید.مساحت محیط مورد نظر را بر حسب متر مربع حساب کنید.با استفاده از مساحت محیط، کولرگازی جنرال یا کولر گازی ال جی متناسب را انتخاب کنید.اگر محیط خانه نورگیر نباشد، ۱۰% از ظرفیت را کم کنید.اگر محیط خانه آفتاب گیر باشد، ظرفیت را ۱۰% افزایش دهید.

 

 از ویژگی های کولر گازی جنرال و کولر گازی ال جی، کارایی مناسب آن است. کولر گازی جنرال یا کولر گازی ال جی  نسبت ظرفیت سرمایش دستگاه به میزان مصرف برق آن تعریف کرده اند. ظرفیت سرمایش دستگاه را با واحد بی تی یو بر ساعت بیان می کنند. میزان مصرف برق بستگی به قیمت کولر گازی دارد و نیز با واحد وات اندازه گیری می شود.

 

از ویژگی های کولر گازی ال جی و کولر گازی جنرال، هماهنگی با هندسه و کیفیت هوای محیط منزل است. پنجره های موجود در محیط مورد نظر، نورگیر بودن آن­ها، دو جداره و یا تک جداره بودن عایق بندی، داشتن و یا نداشتن پرده روی انتخاب کولر گازی جنرال یا کولر گازی ال جی یا حتی کولر گازی سامسونگ تاثیر دارد.

 

موتور کولر

موتور برخی کولرهای گازی ال جی و کولر گازی سامسونگ برای مناطق جغرافیایی خاصی ساخته شده­ اند. مثلا برخی از آنها ویژه مناطق گرم ومرطوب هستند که قیمت کولر گازی بالاتر میروند، مانند کولرهای گازی با کمپرسور پیستونی تروپیکال. اگر در مناطق سردسیر و خشک زندگی می­ کنید، این نکته را در نظر بگیرید تا دچار ضرر مالی نشوید.

 

کولر های گازی که به صورت قاچاق وارد شده­ اند، سریال ساخت دستگاه با تیغ از روی کارتون بریده شده ویا مخدوش است و فاقد گارانتی هستند، البته که کمی ارزان­تر اند ولی خرید آن ها یعنی ریختن پول در جوی آب! پس از های کولر گازی ال جی و کولر گازی سامسونگ که برند های معروف هستندو دارای ضمانت­نامه هستند خریداری کنید.

 

کولر


 

 

برخی از کولرهای گازی علاوه بر سرمایش، گرمایش نیز ایجاد می­ کنند. اگر تمایل دارید در فصل­های سرد سال از گرمایش این کولر­های گازی استفاده کنید، می توانید از کولرهای گازی دو منظوره استفاده کنید. کم­ صدا بودن از ویژگی های کولر گازی جنرال و کولر گازی سامسونگ است. معمولا اسپلیت ها با کمپرسور پیستونی بیشترین صدا را دارند و نوع کمپرسور اسکرال کم­ترین سر و صدا را ایجاد می  کند. اگر به سر و صدای کولر گازی حساس هستید میتوانید از  کولر گازی سامسونگ یا جنرال استفاده کنید.

 

نگهداری کولر

غیر از قیمت کولر گازی برای نگهداری بهتر و پیشگیری از هزینه های تعمیرات، کولر گازی سامسونگ بهتر است از سایه بان برای کولر گازی سامسونگ استفاده شود. همچنین کول گازی سامسونگ و کولر گازی ال جی دارای فیلترهای تصفیه هوا هستند که پس از مدتی نیاز به تعویض و یا تمیز شدن دارند. دسترسی آسان به فیلترها از ویژگی های کولر گازی سامسونگ  و کولر گازی ال جی است.

 

این نکته که در برخی کولر گازی سامسونگ و کولر گازی ال جی وجود دارد، بسیار حایز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد. تعدد مراکز نصب و سرویس کولر گازی مزیت محسوب میشود. باید مارکی انتخاب شود که مراکز خدمت رسانی بیش­تر و فعال­ تری دارد تا در زمان خرابی به راحتی بتوانید ان را تعمیر کنید مارک هایی مانند کولر گازی سامسونگ یا کولر گازی جنرال. علاوه بر آن  قیمت کولرگازی نیز مورد توجه بسیاری از خریداران بوده استداشتن دفترچه راهنمای فارسی و سی دی راهنمای استفاده از کولر گازی و خدمات دوره ای رایگان، می تواند از ویژگی های کولر گازی سامسونگ یا کولر گازی جنرال است. امکان دارد که شما قیمت کولر گازی پایین­ تر از معمول خریداری کنید اما برای تعمیرات و تعویض قطعات آن، بیشتر از  قیمت کولر گازی مارک های مشابه متحمل هزینه شوید. پس باید قیمت کولر گازی استاندارد باشد، همچنین قیمتکور گازی باید متناسب با امکانات آن باید پرداخته شود.
 

 

ویژگی ها و قیمت کولر

بنابر این با توجه به قیمت کولر گازی دقت کنید که یک مارک خوب با آپشن های مورد نیاز به همراه قیمت کولر گازی متناسب خریداری فرمایید بعلاوه این که نمایندگی آن تضمین تهیه قطعات اصلی آن را عهده دار باشد. تجربه ها ثابت کردند بعضی از افراد وقتی قیمت کولر گازی را میبینند فکر میکنند چون قیمت کولر گازی در مقایسه با سایر قیمت کولر گازی ها  بسیار تفاوت دارد آن را انتخاب میکنند، در بعضی مواقعه که قیمت کولر گازی پایین بوده افراد خیال میکنند سود میکنند و اقدام به خریداری آن میکنند اما پس از مشکلات پی در پی کولر گازی بی کیفیت متوجه دلیل پایین بودن قیمت کولر گازی میشوند همچنین در بعضی مواقعه بالا بودن قیمت کولر گازی افراد خیال میکنند حتما کیفیت آن بالا است. 
 

 

 اما راه درست این است که از مرجع معتبر وخریداری کرده و نسبت به برند و قیمت کولر گازی تحقیق کنند.برای دریافت تخفیف خرید انواع کولر گازی مانند کولر گازی سامسونگ یا کولر گازی جنرال از سایت اینترنتی تخفیف هات ابتدا واژه "قیمت کولر گازی"  یا " کولر گازی جنرال" را جستجو کنید و آن را با خیال راحت از فروشگاه های معتبر اینترنتی خریداری کنید. ما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید کولرگازی سامسونگ یا کولرگازی جنرال تخفیف دار از تخفیف لوازم برقی سایت های مختلف و بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا  اقدام کنید. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه