لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 15% خرید DVD بازی های کودکانه
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
104
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
15%
منقضی
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بازی های کودکانه را از دیجی کالا با تخفیف 15% انجام دهید.

قیمت قدیم
40,000
سود شما
6,000
قیمت جدید
34,000

 

بازی های کودکانه برای کامپیوتر و کنسول های بازی:

بازی کردن برای کودکان عملکردی بسیار جذاب و هیجان انگیز می باشد. بازی های کودکانه در خانه امروزه بیشتر بازی های کامپیوتری و بازی ایکس باکس مانند ماشین بازی، بازی های تفنگی، بازی فوتبال، بازی تام و جری و ... می باشد. والدین باید بازی های جدید و تمامی بازی های کودک خود رابشناسند و بدانند که کودکشان چه بازی را انجام می دهد. از این جهت باید با بازی ها آشنایی داشته باشند که بازی ها آثار مخربی بر فضای کودکانه ی آن ها نگذارد. بعضی از بازی ها هستند که خشونت را در کودکان زیاد می کنند و آثار بدی بر روحیه و عملکرد آن ها دارند.

 

مزایای بازی های کودکانه کامپیوتری چیست؟

 

• این نوع بازی ها باعث هماهنگی عملکرد چشم و دست و پرورش عضلات ظریف کودکان می شود. 

 

• این نوع بازی ها به کودکان برای تمرین و تقویت برخی از مهارت ها کمک می کند.

 

• یادگیری را آسان و توجه بچه ها را جلب می کند. 

 

• مفاهیم و مبانی ریاضیات را به شکا ها کودکانه آموزش می دهد.

 

• بازی های رایانه ای کودکان را وارد دنیایی می کند که می توانند آن را به دست خود کنترل کنند، از این جهت برای آن ها بسیار محبوب است.

 

مضرات بازی های کودکانه کامپیوتری چیست؟

 

• کاهش روابط خانوادگی

 

• تقویت حس پرخاشگری

 

• افت تحصیلی

 

• گوشه گیری و منزوی بودن

 


 

 

اگر قصد خرید آنلاین و با تخفیف بازی های جدید، خرید اسباب بازی مانند بازی ماشین کودکانه و... را دارید می توانید از طریق سایت تخفیف هات برای خرید از جشنواره دیجی کالا اقدام نمایید. از این طریق می توانید برای خرید آنلاین بازی های کودکانه در خانه از تخفیف های ویژه ای بهره مند شوید. دیجی کالا این نوع محصولات را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا به دست مشتریان می رساند. 
 

 

نظرات کاربران در مورد بازی های کودکانه:

 

نقاط قوت: کیفیت خوب ساخت بازی ماشین کودکانه سایر بازی ها، نوآوری در بازی ها، گرافیک عالی و ... از ویژگی های مثبت بازی های کامپیوتری کودکانه می باشد.

 

نقاط ضعف: کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا هیچ نقطه ی ضعفی را برای ماشین بازی و سایر بازی ایکس باکس و کامپیوتری کودکانه مطرح نکرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع حدودا 15% از کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید اینترنتی بازی های کامپیوتر کودکانه رضایت کامل داشته اند. همچنین خرید آنلاین سی دی و دی وی دی بازی های مخصوص کودکان را به سایر کاربران نیز پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه