لوگو تخفیف هات

تخفیف 23% خرید خورشت قورمه سبزی آماده

23 درصد
0
142
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
23%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع خورشت قورمه سبزی را با 23% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
660,000
سود شما
151,800
قیمت جدید
508,200

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع خورشت قورمه سبزی:

انواع کنسرو کمپوت  نظیرخورشت قورمه سبزی با مرغ و گوشت حتی سبزی قرمه در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات خورشت قورمه سبزی با مرغ و گوشت:

برای خیلی از ما پیش آمده که دلمان هوس غذایی کرده و مواد تهیه ان در دسترس نبوده یا اینکه زمان پخت ان غذا آن‌قدر طولانی بوده که بیخیالش شدیم. اصولا بیشتر غذاهای ایرانی برای پخته شدن نیاز به زمانی نسبتا طولانی دارند و از انجایی هم که قشر شاغل جامعه روز به روز بیشتر میشود تهیه این نوع غذاها کاری دشوار است. برای همین شاید یکی از بهترین راه‌ها استفاده از غذاهای بسته‌بندی باشد که طعم همان‌ها را دارند. این غذاها مضرات فست فود ها مانند ساندویچ و پیتزا را ندارند و در کوتاه‌ترین زمان میتوانید آماده‌شان کنید.حتی امروزه دیگر برای تهیه یک وعده قورمه ‌سبزی با مرغ و گوشت نیازی به مراجعه به سبزی فروشی و تهیه سبزی قورمه و طی کردن مراحل لازم برای آماده کردن سبزی از پاک کردن لوبیا گرفته تا خیس کردن و...نیست و تنها با مراجعه به یک سوپرمارکت انلاین  می‌توان خورش قورمه ‌سبزی با مرغ و گوشت آماده را با تخفیف های ویژه تهیه کرد.در واقع محبوب‌ترین غذا در بین ایرانی‌ها، خورش قورمه‌سبزی است که طرفداران زیادی دارد و جزء یکی از غذاهای ملی است. این غذای خوشمزه بیش از 500 سال قدمت دارد و جزء غذاهایی است که در بین توریست ‌های جهان نیز محبوب است.

 

طرز تهیه قورمه سبزی در نواحی مختلف ایران متفاوت است و در هر منطقه طرز تهیه قورمه سبزی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است اما نوع ماده غذایی آن‌ها برای درست کردن قورمه سبزی باهم تفاوتی ندارد و فقط اجزای تشکیل دهنده سبزی ان متفاوت است. برای درست کردن قورمه سبزی مواد اصلی تشکیل‌دهنده این غذا شامل: لوبیا، سبزی قورمه، لیمو عمانی، پیاز، گوشت قرمز و ادویه میباشد اما کلسترول آن بسیار زیاد است و نباید در خوردن این غذا زیاده‌روی کنید. با طرز تهیه قورمه سبزی آماده با کدتخفیف دیجی کالا  و یا تخفیف باسلام از خوردن یک وعده قورمه‌سبزی ایرانی لذت ببرید.
 

 

نظر مثبت کاربران در مورد خورشت قورمه سبزی: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت، رنگ غذا، گوشت و مزه این خورشت قرمه سبزی رضایت داشته اند.

نظر منفی کاربران در مورد خورشت قورمه سبزی: تعدادی از کابران از آب کم خورشت و کم بودن حجم غذا نسبت به قیمت ان ناراضی بوده اند.

جمع بندی نظر کاربران در مورد خورشت قورمه سبزی: این محصول ارزش خرید را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه