لوگو تخفیف هات

تخفیف 25% پایه نگهدارنده و شلف دیواری تلویزیون

25 درصد
0
79
0
اشتراک گذاری
تخفیف 25% پایه نگهدارنده و شلف دیواری تلویزیون
25%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 25% تخفیف ویژه برای خرید انواع پایه نگهدارنده تلویزیون و شلف دیواری تلویزیون از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
625,500
سود شما
156,370
قیمت جدید
469,130

خصوصیات انواع مدل میز تلویزیون جدید:

استفاده شلف دیواری تلویزیون اهمیت بالایی دارد. شلف دیواری تلویزیون علاوه بر این که یک پایه نگهدارنده برای تلویزیون است یک عنصر اصلی برای چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن نیز به شمار می رود. در دنیای مدرن امروز که تلویزیون ها به شکل یک قاب باریک در آمده اند شلف دیواری تلویزیون کاربرد بیشتری نسبت به میز تلویزیون دارد. میز تلویزیون دیواری فضای کمی را اشغال می کند و بسیار مدرن و جدید است. شلف دیواری تلویزیون را می توانید با  کدهای تخفیف دیجی کالا تهیه کنید و از سایر تخفیف های باور نکردنی نیز بهره مند شوید. این محصولات با گارانتی سلامت و اصالت کالای فروشگاه موردنظر به فروش می رسد. شلف دیواری تلویزیون دارای انواع و مدل های مختلفی است و شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین تمامی مدل ها را ببینید. همچنین می توانید تمامی ویژگی های محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین و کارآمد ترین محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

میز تلویزیون


 نظرات کاربران در مورد میز تلویزیون جدید:

نقاط قوت: کیفیت ساخت، سهولت در نصب واستفاده، ارزش بالای خرید نسبت به قیمت، استحکام کافی، محکم بودن ورق آهن، رنگ مناسب و ... از ویژگی های مثبتی است که کاربران به آن اشاره کرده اند.

نقاط ضعف: نداشتن پیچ پشت تلویزیون، رول پلاک نا مناسب، فاصله ی خیلی نزدیک به دیوار، عدم تغییر زاویه ی عمودی از ویژگی های منفی محصولات است که کاربران اشاره کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 25% از کاربران از کد های تخفیف دیجی کالا از طریق وب سایت تخفیف هات برای خرید میز چرخ خیاطی ارزان با کد تخفیف رضایت کامل داشته اند. همچنین برخی از کاربران خرید این نوع محصولات را به دیگران نیز پیشنهاد داده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه