لوگو تخفیف هات

تخفیف 40% خرید میز تلویزیون جدید

40 درصد
0
143
5
اشتراک گذاری
تخفیف 40% خرید میز تلویزیون جدید
40%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع میز تلوزیون جدید را تا 40% تخفیف از سایت دیجی کالا سفارش دهید.

قیمت قدیم
2,238,500
سود شما
895,400
قیمت جدید
1,343,100

 

ابعاد کوچک خانه ای که در ان زندگی میکنیم همیشه ما را در انتخاب وسایل منزل‌مان مانند میز تلویزیون مدرن دچار چالش می‌کند. انتخاب جای مناسب برای وسایل خانه به نحوی که فضا شلوغ و نامنظم جلوه نکند و لوازم دست و پاگیر نباشند، اهمیت اساسی دارد. بنابراین چنانچه لوازم را به گونه‌ای انتخاب کنیم که کم حجم و جمع و جور باشند، تا حدود زیادی در رفع این چالش به ما کمک می‌کند. با این که پدید آمدن و رونق سبک‌های دکوراسیون جدید پای تلویزیون‌های بزرگ را به خانه‌ها باز کرده است، و بعضاً این وسایل الکترونیکی با نصب بر روی دیوار به چشم یک وسیله تزیینی نیز دیده می‌شود، اما از زمان ورود تلویزیون به خانه میزهای تلویزیون چوبی و میز تلویزیون  مدرن نیز با آن وارد فضای داخلی خانه شده‌اند. میزهای تلویزیون که در سال‌های اخیر یکی‌ از ملزومات خانه‌ها و اتاق‌های نشیمن و پذیرایی شده‌اند با تنوع در طرح و مدل‌های خود با سبک‌های روز دنیا و هم چنین انوع مدل‌های دکوراسیونی همگام شده و یکی از مهمترین لوازم دکوری خانه محسوب شده‌اند.

 

 معمولاً در انتخاب نوع مدل میز تلویزیون جدید بهترین کار خریدن طرحی است که به آن طرح عمومی گفته می‌شود که به راحتی در هر خانه‌ای خود را با دکور آنجا تطبیق می‌دهد و بایستی از غیرعادی بودن جلوگیری شود و تا سال‌های سال که مورد استفاده قرار می‌گیرد از مد نیفتاده و مدل ان عادی جلوه کند. انواع مختلفی از مدل میز تلویزیون جدید وجود دارد که با تعدادی از پر مخاطب‌ترین آن‌ها آشنا می‌شویم تا در انتخاب میز تلویزیون خود دچار مشکل نشوید.

 


 

 

مدل اول ما : مدل میز تلویزیون قفسه‌ای است

در هنگام خرید میز تلویزیون جدید قفسه‌ای یا طبقاتی یا جلو باز که با نام‌های متعددی خوانده می‌شود، ملاک سادگی این سبک از کار تولید شده و مخاطب پسند بودن آن است. در مدل میز تلویزیون  مدرن وجود طبقات و قفسه‌های بدون درب باعث می‌شود تا این اجازه برای شما فراهم شود که از میز تلویزیون به عنوان یک استند تزیینی به منظور چیدن لوازم ریز دکوری بر روی آن و در درون قفسه‌های آن استفاده کنید. هم چنین وجود این قفسه‌ها باعث می‌شود لوازم جانبی تلویزیون مانند دستگاه‌های پخش کننده، بلندگوها و… حتی کنترل را در آن جای داده و به بهترین شکل ممکن فضای خانه خود را مدیریت نمایید.

 

مدل دوم ما : مدل میز تلویزیون کنسولی است

این مدل که امرزوه یکی از رایج‌ترین و پر فروش‌ترین مدل‌های میز تلویزیون جدید است به دلیل سازگاری با هر نوع چیدمان و دکوراسیونی و به خاطر وجود طراحی ساده و متعارف خود، در زمره انتخاب‌های اول همه افرادی است که مدل خاصی برای خرید میز تلویزیون جدید پیش از اقدام به آن نداشته و صرفاً به دنبال تجهیز اتاق نشیمن خود به این وسیله و استفاده کاربردی از آن هستند.

 

وجود درب‌های مقابل و یا حتی کشورهای در بخش جلوی این میز تلویزیون چوبی از ویژگی‌های است که باعث می‌شود میزان علاقه مندی به آن افزایش یابد، چرا که اکثر افراد به دنبال مخفی کردن لوازم اضافی یا متعلقات مربوط به تلویزیون مانند کنترل خود از جلوی چشم بینندگانشان هستند. حالت کنسولی بودن این میز تلویزیون مدرن دلیل نام گذاری آن به این اسم بوده است.

 

جنس انواع مدل میز تلویزیون جدید 

پس از این که انواعی از مدل‌های میز تلویزیون جدید را برای شما به نمایش گذاشتیم تا هنکام خرید میز مورد علاقه خود دچار مشکل نشوید اکنون به موضوع جنس میز تلویزیون جدید می‌پردازیم که با آشنایی با آن‌ها انتخاب‌های شما دقیق‌تر و نزدیک‌تر به آنچه در ذهنتان می‌گذرد خواهد شد. چرا که مثلاً انتخاب شما به چه صورت است آیا میز تلویزیون  مدرنی که می‌خواهید که سالیان سال با شما همراه باشد یا به صورت مقطعی به تعویض آن چشم دوخته‌اید؟ یا میز تلویزیون  چوبی می‌خواهید که با سبک مینیمال هم خوانی داشته باشد یا با سبک سنتی و مواردی از این دست.

 

جنس میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی که بیشتر مدل‌های موجود در بازار را تشکیل می‌دهند به دلیل رنگ پذیری و سبک پذیری بالا انتخاب اول همه افراد برای دکور خانه شان هستند. میز تلویزیون چوبی به دلیل استفاده همزمان از چوب، فلز و شیشه بسیار شکیل‌تر و زیباتر جلوه کرده و با سایر وسایل موجود در نشیمن یا فضای خانه هم راستا و هم مسیر خواهد بود.

 

لوکس بودن و ایجاد حس خوب طبیعی بودن میز تلویزیون چوبی نیز از نکات مثبت این مدل‌ها است. در مجموع میز تلویزیون چوبی اولویت اصلی و اول خریداران این نوع میزها هستند. استفاده از چوب‌های طبیعی و مصنوعی دلیلی بر تنوع بی شمار میز تلویزیون چوبی است که رنج قیمتی مناسبی را برای همه افراد جامعه فراهم کرده است.

 

جنس میز تلویزیون مدرن 

مدل میز تلویزیون مدرن یک طرح فانتزی است که با برش‌های تیز در لبه‌ها و خطوط موازی با یکدیگر شناخته شده است. میز تلویزیون مدرن که با فرایند ورود تلویزیون‌های بزرگ و جدید آن‌ها نیز به روز رسانی شدند در سبک و دکوراسیون مدرن حرف‌های بسیاری برای گفتن ارائه کردند. اکنون در خانه‌های بیشتر مردم مدل میز تلویزیون مدرن به چشم می‌خورد و این یعنی استقبال عمومی در مورد آن مثبت بوده است. برای خرید میز ناهارخوری برای آشپزخانه مدرن می توانید به فروشگاه باسلام نیز مراجعه نمایید.

 

جنس میز تلویزیون دیواری

نمونه های که عموما در بازار وجود دارند میز تلویزیون دیواری چوبی، ام دی اف، شیشه و یا فلز هستند که در این بین چوب، فلز و ام دی اف مقاومت بیشتری دارند. در سال های اخیر ام دی اف به عنوان جایگزین چوب در بین عموم شناخته شده است و از لحاظ وزنی هم به نسبت چوب وزن سبک تری دارد و قیمت ان نیز پایین تر است. میز های تلویزیون شیشه ای هم در صورتی که میز تلویزیون از جنس شیشه‌های نشکن باشند می توانند گزینه مناسبی باشند، گرچه میزهای شیشه ای برای میز تلویزیون دیواری پیشنهاد نمی شود.

 

نظرات مشتریان در مورد این محصول:

نظرات مثبت در مورد میز تلویزیون جدید:این میز تلویزیون جدید دارای ظرافت و کیفیت بالا. 

 

نظرات منفی در مورد میز تلویزیون جدید: این میز تلوزیون جدید  نظرات منفی ندارد. 

 

جمع بندی نظرات در مورد میز تلویزیون جدید : این میز تلویزیون جدید ارزش خرید کردن حتی بدون کد تخفیف را دارد. 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه