لوگو تخفیف هات

خرید پاپوش نوزاد با 55% تخفیف

55 درصد
0
117
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
55%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید پاپوش نوزاد را از سایت دیجی کالا با 55% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
149,000
سود شما
81,950
قیمت جدید
67,050

خرید پاپوش نوزاد با بیشترین تخفیف

چه فرزند شما تازه به راه رفتن افتاده باشد و چه هنوز توانایی راه رفتن نداشته باشد، برای مراقبت از پاهای لطیف او در مقابل سرما و سطوح زبر یا آزار دهنده نیاز به پاپوش نوزاد دارید. با استفاده از آن هم پاهایش را گرم نگه دارید و هم بتواند بعنوان محافظ و جوراب روفرشی از آن استفاده کند. ما در این مطلب به بررسی پاپوش نوزاد و بهترین روش برای خرید ارزان و با کیفیت آن می پردازیم.

 


 

 

پاپوش چیست ؟ وچه انواعی دارد ؟

پاپوش نوعی جوراب با ضخامت بیشتر از جوراب های متداول است که دارای کاربرد همزمان کفش و جوراب است و در واقع به عنوان جوراب روفرشی استفاده میشود. پاپوش ها مانند دیگر لباس ها بر اساس سن و جنسیت تولید می شوند. بعضی از مدل های پاپوش دخترانه و پاپوش زنانه تا مچ پا یا ساق پا ادامه دارند و برخی فقط به پوشاندن انگشتان و کف پا بسنده می کنند. برخی از بانوان ترجیح می دهند از پاپوش بافتنی استفاده کنند و برخی از پاپوش چرم یا پارچه ای. امروزه پاپوش ها علاوه بر جنس های بافتنی در جنس های توری و خنک هم بافته می شوند که می توانند علاوه بر فصول سرد در فصول گرما نیز  مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان جمع بندی پاپوش دخترانه و پاپوش زنانه یکی از انتخاب های بانوان شیک پوش و خاص پسند برای استفاده در منزل و مجالس است ولی همانطور که گفته شد در این مطلب پاپوش های مناسب نوزاد را بررسی میکنیم.

 

پاپوش نوزاد یا کفش و کتانی؟ 

تا زمانی که نوزاد شما هنوز به راه رفتن  نیفتاده است شما نیازی به کفش ندارید و میتوانید از پاپوش نوزاد استفاده کنید. پاپوش های نوزاد در طرح هایی شبیه پاپوش دخترانه و پاپوش زنانه ولی در ابعاد کوچکتر تولید میشود که میتواند به جذابیت پاهای دل بند شما بیافزاید. بهتر است از پاپوش بافتنی استفاده کنید چرا که به تنفس پاهای نوزاد شما کمک میکند و جنس لطیف و نرم آن آسیبی به پاهای کودک نمی زند. گزینه ی دیگر جوراب روفرشی است که میتواند همان کاربری را برای نوزاد ایفا کند ولی باز هم استفاده از پاپوش ارجحیت دارد.

 

راهنمای انتخاب پاپوش نوزاد مناسب 

 به دلیل اینکه در سنین کودکی سایز پاهای کودک به سرعت رشد میکند استفاده از کفش و کتانی نوزاد چندان مقرون به صرفه بنظر نمیرسد و صرفه ی اقتصادی در استفاده از پاپوش نوزاد است. اما نکته ی مهم در انتخاب پاپوش دختران و پاپوش نوزاد این ست که باید کاملا هم اندازه ی پا با شد تا به راحتی از پاهای کودک درنیاید و باعث زمین خوردن یا گم شدن لنگه های پاپوش نشود. برای تشخیص هم اندازه بودن کافیست هنگام تست کردن پاپوش، از روی پاپوش نوک انگشتان کودک را لمس کنید تا زیاد تحت فشار نباشد یا فاصله ی زیادی بین پاها و پاپوش نباشد. همچنین اگر پاپوش جلو بسته باشد علاوه بر گرم نگه داشتن بهتر انگشتان پا می تواند تا حدودی نقش محافظتی برای انگشتان پای کودک ایفا کند. همچنین جنس پاپوش باید به گونه ای باشد تا تعرق پای کودک را جذب کند. متخصصان معتقدند سایز پای کودک هر دو یا سه ماه باید مورد اندازه گیری مجدد قرار گیرد و پاپوش نوزاد مناسب با اندازه ی جدید پا تهیه شود. 

 


 

 

انتخاب سایز مناسب پاپوش نوزاد برای خرید اینترنتی 

برای خرید اینترنتی که امکان تست اولیه قبل از دریافت کالا وجود ندارد شما به راحتی میتوانید با یک متر اندازه ی طول و عرض پای کودک را بدست اورده و چنانچه از وب سایت معتبری خرید کنید هنگام سافرش در بخش راهنمای انتخاب سایز، پاپوش مناسب سایز پای فرزند خود را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

خرید اینترنتی پاپوش نوزاد 

اگر شما بنا دارید برای طفل دلبند خود پاپوش نوزاد تهیه کنید میتوانید به راحتی با خرید اینترنتی ضمن خرید اینترنتی و صرفه ی جویی در وقت و انرژی خود، با استفاده از کد تخفیف ویژه ی ارائه شده در تخفیف هات خرید پاپوش نوزاد را مقرون به صرفه کنید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. برای خرید لباس نوزاد ، خرید اینترنتی لباس بچه گانه ارزان و ... می توانید کدهای تخفیف دیجی کالا ، دی جی استایل و ... را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه