لوگو تخفیف هات

فروش ویژه کفش لژدار زنانه تا 74% تخفیف

74 درصد
0
125
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
74%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید این کفش مجلسی زنانه را با 74% تخفیف از دیجی استایل خریداری کنید.

قیمت قدیم
384,000
سود شما
284,010
قیمت جدید
99,990

خصوصیات کفش زنانه: 
 

خرید کفش زنانه مجلسی زیبا و شیک و در عین حال راحت همواره از دغدغه بانوان ایرانی بوده است. خرید کفش زنانه به صورت آنلاین کار دشواری است و اغلب افراد ترجیح می دهند کفش را پا نموده و سپس خرید نمایند. اما بعضی سایت ها با ارائه کفش های برند و امکان تعویض و یا حتی بازگشت کالا، و همچنین تخفیف های بالا افراد را به خرید کفش آنلاین سوق می دهد. در این سایت مدل کفش زنانه بسیاری از قبیل: کفش مجلسی، کفش اسپرت و حتی دمپایی را میتوانید خریداری کنید.

کفش اسپرت، کفش مجلسی و مدل کفش زنانه که انواع مختلفی دارند در سایت هایی مانند دیجی استایل با کدتخفیف هایی تا 74% ارائه می شوند و شما می توانید کفش های برند و شیک را به قیمت مناسب تهیه فرمایید. کفش زنانه سارا جونز مدل Ulla یکی از انواع کفش های برند و تخفیف دار ارائه شده در این سایت می باشد.این کفش زیبا از جنس چرم طبیعی بوده و تنها 150 گرم وزن دارد. این بدین معنی است که شما می توانید در مراسم ها و مهمانی های خود این کفش راحت را به مدت طولانی و با آسودگی خاطر پا نمایید.

  •  
ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه