لوگو تخفیف هات

خرید کریر نوزاد با 43% تخفیف

43 درصد
0
113
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
43%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" کریر نوزاد را از دیجی کالا با تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
2,200,000
سود شما
940,000
قیمت جدید
1,260,000

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده ی کریر نوزاد:

قیمت کریر نوزاد در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه می باشد. از طریق سایت تخفیف هات و بدون داشتن کد تخفیف دیجی کالا می توانید خرید سیسمونی نوزاد  را با تخفیف های باورنکردنی انجام دهید.

 

خصوصیات کریر نوزاد:

کریر بچه وسیله ای است که برای حمل و نگهداری نوزاد از آن استفاده می شود. این وسیله جا به جایی نوزاد را ایمن می کند و با داشتن آن نگهداری نوزاد در ماشین و وسایل نقلیه به راحتی انجام می شود. برخی از مادران بین خرید کریر نوزاد و خرید ساک حمل نوزاد دچار تردید هستند. برای خرید این وسایل باید نوع کاربرد هر کدام بررسی شود تا تصمیم گیری برای خرید کریر کودک و کریر بچه صورت گیرد.

 

 

برای نگهداری نوزاد کدام وسیله مناسب است؟ کریر کودک یا ساک حمل نوزاد؟

 

کریر کودک و ساک حمل نوزاد دارای ویژگی های مختلف و کاربرد های متفاوت هستند. بسیاری از مادران معتقد هستند که اگر ماشین دارید کریر بچه برای جا به جایی بسیار مناسب تر است در غیر این صورت خرید ساک حمل نوزاد مناسب تر می باشد. برخی دیگر اعتقاد دارند که کاربرد کریر برای نکهداری بچه در خانه بسیار مناسب تر است همچنین این نظریه را دارند که ساک حمل نوزاد کلاس بیشتری دارد. عده ای دیگر این نظر را دارند که کریر کودک بسیار سنگین است و برای جا به جایی مناسب نیست. با توجه به تجربه ی مادرهایی که از این وسایل استفاده کرده اند کریر نوزاد برای افرادی که ماشین شخصی دارند توصیه میشود و در غیر این صورت خرید ساک حمل نوزاد بهتر است.

 

خرید کریر نوزاد با تخفیف ویژه:

 

قیمت کریر نوزاد تقریبا گران است اما این محصولات برای کودکان در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه و باور نکردنی می باشند. برای خرید این محصولات به صورت آنلاین و بهره مندی از تخفیف به کد تخفیف دیجی کالا نیاز نیست و تنها از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف می توان خرید ارزانتری را انجام داد.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: راحتی کودک در کریر، سبک بودن، ظاهر مناسب، قیمت کریر نوزاد مناسب، خوش دست بودن و ... از ویژگی های مثبت محصول است.

 

نقاط ضعف: بیش از حد گود بودن، تفاوت رنگ پارچه در عکس و محصول ارسال شده و ... از ویژگی های منفی محصول است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 43% از کاربران از خرید این نوع محصولات یعنی کریر و کالسکه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه