لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 46% خرید پالتو و کاپشن دخترانه
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
152
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
46%
منقضی
فروشنده: دیجی استایل
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کاپشن دخترانه را از سایت دیجی کالا با 46% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
919,000
سود شما
426,000
قیمت جدید
493,000

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده کاپشن دخترانه:

دیجی کالا خرید لباس دخترانه مانند کاپشن دخترانه و کاپشن زنانه را با 46% تخفیف همراه با کد های تخفیف دیجی کالا برای مشتریان خود پیشنهاد می کند.

 

خصوصیات کاپشن دخترانه:

کاپشن کوتاه دخترانه موجود در دیجی کالا که از جنس چرم می باشد با 约_46% در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا موجود می باشد. این کاپشن دخترانه آستر دار است و جنس آستر آن تهیه شده از 46% پلی استر می باشد. همچنین الیاف داخل کاپشن چرم دخترانه نیز از 46% پلی استر تهیه شده است. نحوه ی بسته شدن کاپشن  به وسیله ی زیپ می باشد. این کاپشن  دارای یقه ایستاده و آستین های بلند است و سر آستین ها زیپ دارد.

 

                                                                                                                                             
 

 

 

این کاپشن چرم دخترانه دارای دو جیب زیپ دار نیز می باشد که در طرفین کاپشن قرار دارند. این کاپشن تقریبا مانند نمونه کوچک شده ی کاپشن زنانه می باشد. کاپشن زنانه چرم نیز طرفداران بسیار دارد و در دیجی کالا می توان با تخفیف های ویژه و قیمت های ارزان آن ها را خریداری کرد .  این کاپشن چرم دخترانه مناسب کودکان 8-9 سال می باشد و برای استفاده روزمره کارایی بالایی دارد. برای شستشو این کاپشن باید از ماشین لباسشویی و دمای حداکثر 40 درجه سانتی گراد و با چرخش آرام استفاده شود. لازم به ذکر است که از اتوکشی، خشکشویی، خشک کن و سفیدکننده استفاده نشود.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه