لوگو تخفیف هات

خرید چای سیاه با 50% تخفیف

50 درصد
0
103
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع چای سیاه را با 50% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
199,900
سود شما
99,950
قیمت جدید
99,950

توضیحات فروشگاه اینترنتی ، فروشنده انواع چای سیاه : 

انواع چای سیاه , چای به, چای سبز, چای ترش و چای سفید با کیفیت و خوش طعم در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با کدتخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات چای سیاه:

نوشیدن یک لیوان چای بعد از کلی خستگی روزانه ان هم در یک استکان کمر باریک میتواند حسابی خستگی را از تنتان در بیاورد. امروزه افراد بر اساس سلیقه خود اقدام به مصرف چای سیاه, چای به, چای سبز, چای ترش و چای سفید میکنند. یکی از چای‌های خوش عطروطعم و همچنین محبوب ایرانی ها، چای سیاه است. شرکت سازنده چای سیاه موجود برای دسترسی مصرف‌کنندگان به این چای مرغوب، آن را در بسته 500 گرمی بسته‌بندی کرده است تا مصرف‌کنندگان به این ماده غذایی به‌راحتی دسترسی داشته باشند. چای سیاه, چای به, چای سبز, چای ترش و چای موجود در با طعمی خوب و دلپذیر تهیه شده است که نظر خیلی از خانم های خانه دار را به خود جلب کرده است .

درحقیقت فرهنگ پذیرایی کردن ایرانی ها با چای و دمنوش های مختلف مانند چای به, چای سبز, چای ترش و چای سفید گره خورده است اما این موضوع فقط مختص کشور ما نیست و در بسیاری از کشور ها بهانه دورهمی های خانوادگی و دوستانه نیز میباشد برای دم کردن چای سیاه, چای به, چای سبز, چای ترش و چای سفید موجود میتوانید مقداری از آن را در قوری گرم شده بریزید و سپس مقداری آب نزدیک به دمای جوش به آن اضافه کنید. مدت‌زمان دم کشیدن چای موجود ، بین 8 تا 12 دقیقه است که پس از آن می‌توانید یک لیوان چای خوش‌طعم و رنگ را اماده و در اخر در کنار خانواده خود نوش جان کنید .

دم کردن چای هم از آن کارهایی است که در عین سادگی، فوت و فن‌های خاص خود را دارد. چای وقتی می‌ماند، به سرعت تازگی خود را از دست می‌دهد؛ بنابراین همه تازه‌دم آن را دوست دارند. چای ممتاز گلستان برای آماده شدن به 8 تا 12 دقیقه زمان نیاز دارد. ناگفته نماند چای ممتاز هندوستان در بسته‌های 100 گرمی، 225 گرمی و 500 گرمی تولید شده است.

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران در مورد کیفیت، تازگی و طعم خوب این محصول رضایت داشته اند.

نظر منفی کاربران در مورد این محصول : هیچ یک از کاربران نظر منفی نداشته اند.

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خریداز سوپرمارکت اینترنتی و با کد تخفیف افق کوروش و ... را دارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه