لوگو تخفیف هات

خرید دمنوش رازیانه با 40% تخفیف

40 درصد
0
109
5
اشتراک گذاری
خرید دمنوش رازیانه با 40% تخفیف
40%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون واردکردن کد تخفیف و فقط با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع دمنوش رازیانه را با 40% تخفیف از فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
238,300
سود شما
95,320
قیمت جدید
142,980

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده انواع دمنوش رازیانه:

انواع چای سبز و دمنوش رازیانه , دمنوش آویشن, دمنوش بلوبری, دمنوش به لیمو, چای در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات دمنوش رازیانه:

گیاهان مورد استفاده در دمنوش رازیانه , چای سبز و دمنوش بلوبری, دمنوش به لیمو, تولید شده در فروشگاه های اینترنتی از طریق کشت بافت که یکی از تکنولوژی های جدید و در حال حاضر از بهترین روش های تولید در سراسر دنیا است تولید شده است. کلیه گیاهان کشت شده با این تکنولوژی به دلیل استفاده از سلول های مریستمی ، گیاهان سالم زاده شده و عاری از هر گونه بیماری ویروس و باکتری می باشند . طبیعت دمنوش رازیانه گرم و خشک است .

خواص درمانی این دمنوش:

ویتامین های موجود در دمنوش رازیانه موجود در کدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اوکالا E-B40-B2 می باشد همچنین دارای املاح معدنی آهن، کلسیم، پتاسیم و پروتئین است. از جمله خواص درمانی آن حاوی هورمون های زنان و افزایش شیر مادر و افزایش زیبایی پوست ، اشتها آور ، ضدآسم و تنگی نفس ، ضد سنگ کیسه صفرا ، کاهش دردهای دوران قائدگی ، ضد نفخ – هضم سریع غذا ، می باشد و بهترین زمان مصرف برای آن بین وعده های غذایی است.


خواص این دمنوش برای بدن:

در حقیقت رازیانه یک گیاه دارویی است که طبع گرم و خشکی دارد. این گیاه خواص هورمونی دارد و برای بیش از 90 درصد از خانم‌های جوان تجویز می‌شود. به این شکل که در ترکیب آن، استروژن (هورمون زنانه) بالایی یافت می‌شود. به همین دلیل باعث افزایش شیر شده و بهترین درمان برای قطع قاعدگی زنانه است. حتی گیاه رازیانه ضد چاقی است و چرخه قاعدگی را در خانم ها تنظیم می کند و به سلامتی باروری کمک می کند همچنین علائم یائسگی مثل گرگرفتگی را برطرف می‌کند. نوشیدن دمنوش رازیانه به همراه گزنه و گل همیشه بهار برای شادابی و جوان ماندن خانم ها بسیار مفید است.


نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعداد زیادی از کاربران از طعم و مزه عالی این محصول رضایت کامل داشته اند
نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول و خرید سوپرمارکتی آن نداشته اند.
جمع بندی نظرات کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش کدتخفیف را دارد

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه